Xbox 360 Hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Bu konuyu okuyanlar

VforBlood

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar size bir sorum var XBOX 360'a sahipseniz veya kullandıysanız görüşleriniz nelerdir? (Not: PS3 kullandım size sorduğum soru PS3 MÜ XBOX 360'mı değil.)

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhaba;

PS3 sahibi olarak önümüzdeki hafta ayrıca xbox 360 slim 250GB almayı düşünüyorum. Ancak xboxlarda 3K adında bir sorun oluyordu eskiden. Cihazı alacağım yer slim kasalarda bu sorunun olmadığını söyledi. Bilgili arkadaşlar fikirlerini söyleyebilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba;

PS3 sahibi olarak önümüzdeki hafta ayrıca xbox 360 slim 250GB almayı düşünüyorum. Ancak xboxlarda 3K adında bir sorun oluyordu eskiden. Cihazı alacağım yer slim kasalarda bu sorunun olmadığını söyledi. Bilgili arkadaşlar fikirlerini söyleyebilir mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bende cihaz hakkında çok araştırmalar yapıyorum.Bende bu yaz almayı planlıyorum ve bildiğim kadarıyla yeni slim kasalarda 3k sorunu yok ya da yok denecek kadar az

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Slim kasalarda 3K yoktur rahatlıkla alabilirsiniz.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bende xbox 360 var ama şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım (kuzenimden 2.el gelmesine rağmen)

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bende cihaz hakkında çok araştırmalar yapıyorum.Bende bu yaz almayı planlıyorum ve bildiğim kadarıyla yeni slim kasalarda 3k sorunu yok ya da yok denecek kadar az
Ben bugün slim 250 GB lık aldım. Özellikle kinect çok hoşuma gitti. Gerçi PS3 e göre biraz daha fazla ısınıyor ama sorun olmaz diye düşünüyorum. Grafik olarak bana Ps3 ten daha iyi geldi ayrıca.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben bugün slim 250 GB lık aldım. Özellikle kinect çok hoşuma gitti. Gerçi PS3 e göre biraz daha fazla ısınıyor ama sorun olmaz diye düşünüyorum. Grafik olarak bana Ps3 ten daha iyi geldi ayrıca.

Öncelikle hayırlı olsun hocam.Kazasız belasız kullanırsın umarım.Ürün hakkında görüşlerini alabilirmiyim peki hocam bende temmuz gibi almayı düşünüyorum da:laugh:

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
kinectli jtaglı versiyon kullanıyorum. oyun beleş kinect güzel gayet memnunum yani.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bir zamanlar bende de Xbox 360 250 gb Slim vardı Kinect le beraber almıştım..
Ps 3 sahibi arkadaşlar Kinect le birlikte sensörlü oyunlarına hayran kalmıştı.

Özellikle Kinect Tenis, Futbol, Boks ve Plaj Voleybolu İnanılmaz ötesi keyifli

Kinect kullanmayacaksan bana göre Ps3 ile bir farkı yok başa baş kalitededirler..

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle hayırlı olsun hocam.Kazasız belasız kullanırsın umarım.Ürün hakkında görüşlerini alabilirmiyim peki hocam bende temmuz gibi almayı düşünüyorum da:laugh:
Teşekkür ederim. Ben grafiklerini çok beğendim nedense bana Ps3 ten daha iyi geldi. Kinect gerçekten muhteşem. Çift move ile oyunlar oynayan biri olarak gerçekten çok başarılı buldum. Ps3ümü artık sadece bateri, gitar ve karaoke oyunları için kullanıyorum :D Tek endişelendiren yönü, konsolun sağ tarafındaki ısınma bana biraz fazla geldi ama oynayan arkadaşlar bunun normal olduğunu söylüyor. Zaten slim kasalarda 3K sorunu olmadığı söyleniyor o yüzden pek kafaya takmıyorum :)

gagilo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
xbox 360 grafik olarak ps3 den daha iyi olduğu bir çok test sitesinde gördük... fakat malzeme kalitesi olsun uzun ömür olsun ps3 diyorum.. eski bir xbox 360 elit kullanıcısıyım.. cihaz ha 3k gördü görcek derken yemin ederim korkudan sattım....

hayrettinnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xbox 360 sahibiyim tek sorunum şu gereksiz xbox live her ay para veriyorum deli ediyor oyun param xbox live a gidiyor sırf bu soğuttu beni xboxdan
ama sevdiğim yanlarıda var mesela kinect çok zevkli ama çok terletiyor :)