X PERİA Z TUHAF SES SORUNU

Bu konuyu okuyanlar

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, telefonun ekranını değiştirdim. Herşey çok güzel çalışıyor ancak saçma bir durum çıktı ortaya;

Telefon açılırken açılış sesi felan sms sesi felan var mesaj qelince çalıyor zil ses seviyesini azaltıp çoğaltıp duyabiliyorum
Ama malesef mp3 youtubeden video ve arama yaparken şebeke sesi ve karşı tarafın sesi gelmiyor benimde ona gitmiyor ancak telefon çaldığında gayet güzel zil sesi çalıyor ama malesef mp3 youtube videoları şebeke sesi gibi bu sesler gelmiyor.
Yani donanımsal bir sorun mu yazılımsal bir sorun mu çözemedim. 2 gündür internette yapılacak şeyleri yaptım olmadı. Acaba aranızda yaşayıp bu durumu düzelten veya telefondan anlayan arkadaşlar bir yardımcı olabilir mi olursa gerçekten çok sevinirim çünkü arama yapamıyorum :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam istersen bir format at için rahat etsin öyle dene. Baktın aynı telefoncuya götürürsün o zaman

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam en az 4 kere sıfırladım daha sonra sony programı ile onardım gene olmadı :S

onurturan78

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ahize sorunu bende de aynı sorun var üst tarafı az sıkıştır elinle gelir ses. xperia Z lerde kronik sorundur ahize sorunu format çözüm değil yazımsal bir problem değil. donanım olarak bir problem var. ben elimle az sıkıştırdım ara sıra gidip geliyor ses kafasına göre takılıyor :D

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam bastırıncada ses gelmiyor :D

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hocam mesela açılış sesi felan geliyor telefon açılır mesaj seside geliyor ama birşeye dikkat ettim her açılışta telefona şöyle bir bildirim geliyor

Bağlandı: Mik. Kulaklık

diye bir bildirim geliyor farklı bir sorun olabilir mi

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam mesela açılış sesi felan geliyor telefon açılır mesaj seside geliyor ama birşeye dikkat ettim her açılışta telefona şöyle bir bildirim geliyor

Bağlandı: Mik. Kulaklık

diye bir bildirim geliyor farklı bir sorun olabilir mi
Videoları kulaklık ile izlediğiniz zaman ses alıyormusun peki ?

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Videoları kulaklık ile izlediğiniz zaman ses alıyormusun peki ?
Tabi hocam tıklama sesleri kilit sesleri felan hepsi çalışıyor ama kulaklık cıkarınca bahsettiğim sesleri alamıyorum işte

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Tabi hocam tıklama sesleri kilit sesleri felan hepsi çalışıyor ama kulaklık cıkarınca bahsettiğim sesleri alamıyorum işte
Bütün sesleri kullalık varmış gibi algılıyor demek ki. Yani donanımsal bir hata var ortada

uniqe34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çözüm bulamadım malesef

CaptanFlint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun düzelene kadar kulaklığı takıp çıkarın.benim külüstür z artık onu da kurtarmyor

Son mesajlar