WordPress Tema Seçimi

Bu konuyu okuyanlar

Rıdvan Atmaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Geçtiğimiz hafta GoDaddy'den Alan adı satın aldım. Baktım web sitesi mimarı bir işe yaramıyor, WordPress ile entegresini de satın aldım. Ancak yazıları eklediğimde bir şey fark ettim ki; tema seçimi zor bir konu. Ücret ödemeden kullanmak istiyorum ancak bu defa da sitedeki her sayfaya bileşen eklemek istiyorum ama ücretsiz temalarda bu özellik yok. Evet, sitenin ana sayfa bölümü dışında diğer bölümlerine örneğin son yazılarımı ekleyemiyorum. Bu konuda WordPress tecrübesi olan arkadaşlardan tema önerisi bekliyorum.
Sitemi merak edenler: herseyburadahub.com

ozerenie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elementor eklentisini arattır. Bunun gibi sayfa düzenleme eklentilerinin işini göreceğini düşünüyorum.

Arif.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wordpress düşünüldüğünden de geniş bir arazi, istediğin kadar bildiğini düşünebilirsin ancak hiçbir şey bilmediğini de söylemek isterim. Bunun için öncelikle sürekli site üzerinde denemeler yapmalısın. Yalnız unutma ücretsiz olarak sağda solda bulup indirdiğin temalarda virüs olabilir. Nasıl diye sorma "warez tema" hakkında biraz araştırma yap forumda ve ya başka sitelerde. Eklentileri kullanmayı bilmeli ve gereken yerde çözümü sen üretmelisin. Wordpress arayüzünü iyice ezberleyerek her tarafını kurcalamanı tavsiye ederim.