Witcher 3 indirimde alınmalı mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

wesplone

Üyecik
Witcher 3 indirimde ve alıp almamakta biraz kararsızım yardım edebilir misiniz oyun mekanikleri güzel falan diyorlar ama ben bilgisayarda oynayacağım için ne olur bilmiyorum:confused:

The Judge

Doçent
Oyun oldukça güzel, hikayesinden tut grafiğidir mekanikleridir diyaloglarıdır falan falan...
Almadan önce bazı videolarını izlemen iyi olacaktır :)

Transistor

Profesör
Oynamayanları kıskanıyorum. Keşke hafızamı sildirip tekrar oynayabilsem. Kesinlikle fiyatını hakediyor.

TommyShelby

Asistan
Oynamayanları kıskanıyorum. Keşke hafızamı sildirip tekrar oynayabilsem. Kesinlikle fiyatını hakediyor.
cidden o kadar iyi mi ya witcher 2 almıştım denemek için 1 saatte sıkıldım :( ben fps oyunlarını seviyorum call of duty serisi için ben de hafızamı sildirmeye razıyım :D

Transistor

Profesör
cidden o kadar iyi mi ya witcher 2 almıştım denemek için 1 saatte sıkıldım :( ben fps oyunlarını seviyorum call of duty serisi için ben de hafızamı sildirmeye razıyım :D
Witcher 2 ile arasında fark tabii ki var. Ama 1 saate de sıkıldıysan w3 de pek sevmeyebilirsin.

Hapton

Üyecik
"The Witcher® 3" kendini çok geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor. Grafiği, mekaniği ve diyalog sahneleri oyuncuların ilgisini çekiyor.

Bkz.

stat counter