win'rar da bazı dosyalar açılmıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

aynur1976

Üyecik
Winrarda indirdiğim dosyalar beyaz bir dosya halinde oluyor ve açamıyorum yardım edin lütfen:(

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Yaşadığınız sorunu tam olarak anlayabilmemiz için bizlere birde ekran görüntüsü iletir misiniz?

aynur1976

Üyecik
Winrar yüklü. Hayır olmuyor. Dosyaya tıkladığımda hangi programla açmak istersiniz diyor. :(

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Sorun winrar ile alakasız. O dosyanın sonunda .exe , .amp , .cib gibi bir uzantı yazar. Bilgisayarınızda o uzantıyı okuyacak program olmadığı için böyle bir hata alıyorsunuz. Hurco... diye devam eden dosyanın bütün adını iletir misiniz bize özellikle noktadan sonraki bölümü en sonda.

aynur1976

Üyecik
Bulamadım hangi programı indirsem çalışır acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece o siteden değil başka tüm sitelerden indirdiğim dosyalar beyaz dosya halinde çıkıyor ve üzerlerine tıkladığımda hangi programla açmak istersiniz diyor

ÆSir

1881-19∞
Yönetici
Mod. Adayı
Sims2 oyunu bilgisayarınızda yüklü mü? Pack dosyası olduğu için sanırım mevcut bir oyuna yama olması gerekiyor. Oyun olmadan yama eklenemiyor.

kontrol

Üyecik
Anladığım kadarıyla Dosya tam inmemiş. İnerken dosya bozulmuş bu sebeple dosyanın uzantısı oluşmamış. Kısaca işler yolunda gitmemiş. İmkanınız varsa tekrar indirmeyi deneyin.

stat counter