Windows'ta güvenli moddan çıkamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

zevnep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bugün bilgisayarımı sorunsuz kullanırken kapandı ve tekrar açmaya çalışırken Onarılamadı Hatası verdi. Sonra güvenli modda açtım ve güvenli moddan çıkmayı deniyorum. Önce yeniden başlatmayı denedim başa döndü msconfic denedim mavi ekran verdi sürekli kapatıp açarak onarım hatası vermesini sağladım ve şu an tekrar güvenli moddayım. Yeniden başlatsam kapatsam falan tekrar aynı yere geri döneceğim çözümü var mıdır?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
HDD ile ilgili bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz,
Bu yüzden bence önce biosu bir sıfırlayın tekrar deneyin en azından anakart sorunu mu? değil mi? anlarsınız.

alikonder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Bugün bilgisayarımı sorunsuz kullanırken kapandı ve tekrar açmaya çalışırken Onarılamadı Hatası verdi. Sonra güvenli modda açtım ve güvenli moddan çıkmayı deniyorum. Önce yeniden başlatmayı denedim başa döndü msconfic denedim mavi ekran verdi sürekli kapatıp açarak onarım hatası vermesini sağladım ve şu an tekrar güvenli moddayım. Yeniden başlatsam kapatsam falan tekrar aynı yere geri döneceğim çözümü var mıdır?

arkadaşım buraya bir gözat istersen çözüm olabilir Windows 8 ve 10: Masaüstü Sağ Tuş Menüsüne "Güvenli Mod" Menüsü Eklemek enpedi-Windows 8

---- Mesajlar birleştirildi ----

Son düzenleme:

alikonder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Maalesef aradığım şey bu değil ama teşekkürler
benim yazma amacım sizin güvenli moddan çıkmanız için belirttiğim sayfada bir rarlı dosya vardı onu indiriyorsunuz rardan çıkarttıktan sonra Güvenli Mod Menüsü_EKLE-KALDIR adında klasör oluşur bu klasörün içerisinde tekrardan
Guvenli_Mod adında bir klasör daha var vbs uzantılı dosyalara tıkladığınızda ister güvenli moda isterseniz normal moda isterseniz güvenli mod ağ seçeneğine tek tıkla ulaşabiliyorsunuz sorununuz güvenli moddan normal moda ulaşamamaksa bu linkten indirebilirsiniz sordum.net_derleme.zip dosya içerisinde Güvenli Mod Menüsü_EKLE-KALDIR klasörüne bakınız sorun halen devam ederse temiz kurulum ( format) yapın kolay gelsin...

Son düzenleme:

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Arka planda bir güncelleştirme gerçekleşiyor olabilir. Güvenli modda iken güncelleme geçmişine bakınız. Güncellemenin gerçekleşme zamanı yaşanan sorunun zamanına denk geliyorsa, sorun muhtemelen Windows Update tabanlıdır.
Ayrıca, karşılaştığınız mavi ekran hatasının bir görselini paylaşırsanız ve tam olarak hangi Windows sürümünü kullandığınızı belirtirseniz, konuyu takip edenlerin soruna çözüm üretmesine yardımcı olabilirsiniz. Kolay gelsin.