Windows'a Mac OS X kurulumu mümkün müdür?

Bu konuyu okuyanlar

buroLive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyi günler,

Konu özetini başlıkta belirttiğimi düşünerek birşeyler sormak istiyorum. Mac'in tasarımı ve Görselleri bana Windows'tan daha hoş ve güzel geliyor. Bu yüzden denemek amaçlı bilgisayarıma MAC OS X kurmak istiyorum fakat internette araştırdığım zaman bir ton dert tasa ve yakınan insan gördüm. Şimdi bende bunu yapıp böyle bir problem yaşamak istemiyorum. Bu konuda deneyimli bir arkadaş bana yardımcı olabilecekse memnun olurum.

noobstar96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanal makineye yükleniyor diye biliyorum, orada test edebilirsiniz.

buroLive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende öyle istemiyorum malesef direkt olarak bilgisayarımı açtığımda Mac olarak açılsın istiyorum.

Nihat TURAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Selam dostum. Bende uzun zamandır heves ediyordum, daha önce başarısız denemelerim de olmuştu. Bu sabah sonunda windows'umun yanına mac os mojave kurdum. Bu yaptığımız işleme Hackintosh deniliyor. Technopat forumundan macos bölümüne göz atarsan rehberler mevcut. Aynı şekilde osxinfo youtube kanalında da rehberler mevcut. Biraz uğraştırabilir ama değecektir. Bu arada ilk başlarda garipseyebilirsin işletim sistemini. Önerim sakın silme çünkü 2 gün sonra tekrar kurma isteği gelecek :D

buroLive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam bende kurduğum oldu fakat benim işlemcim AMD sizinkisi ne?