Windows Vista Da Program Çalistirma İzinlerini Kapatmak...

Bu konuyu okuyanlar

emrealizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar Vista işletim sistemini kullananlarinda bildiği gibi Her program çalistirma isteğinde size çalistirayimi diye tekrardan soruyor bu bazi kişiler için sanırım baya can sıkıcı birsey oluyorki bikaç arkadasimdabana nasl kapatilir diye sordu :) Buradada ayni sorunu yasayan arkadaslar varsa onlar içinde paylasirsam iyi olur diye düşündüm...

-----------------------------------------

Yönetm 1

Denetim Masasina Girip Kullanici Denetimi Bölümünü Disable Ederseniz birdaha Sormaz =)

Yöntem 2

http://www.tweak-uac.com/download adresinden ücretsiz küçük bir yazılım olan Tweak-UAC'yi indirebilirsiniz.

TweakUAC-main-screen.png

ancak en iyisi resimde ortada gösterilen "sessiz mod"un seçilmesidir. Sessiz modda sadece program files gibi sistem klasörleri içindeki dosya yazma erişimlerinde size sorulur...

Yötem 3

Windows Vista Masaüstünüzde ve çok sık kullanmis olduğunuz programlari 1 yada 2 hafta sonra kendisi tanıyıp o programlariçin birdaha sormicaktir :D

----------------------------------------------------------------------

Kutay

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emrealizm dedi ki:
Yötem 3

Windows Vista Masaüstünüzde ve çok sık kullanmis olduğunuz programlari 1 yada 2 hafta sonra kendisi tanıyıp o programlariçin birdaha sormicaktir :D

----------------------------------------------------------------------

ben 2 aydır kullanıyorum ama hala soruyor :D

emrealizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D valla o ozaman senin bilgisayarinin tercihi :D:D:D:D:

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008