Windows Phone Sitesi Açtım Desteklerinizi Bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar windows phone sitesi açtım. İnşallah yaşadığım sürece siteyi açık tutacağım. Görüşlere ve eleştirilere her zaman açığımdır. İstediğiniz yada tavsiye ettiğiniz şeyler olursa söylerseniz sevinirim.

Site Adresi: http://forumwindowsphone.com/

Birde arkadaşlar ödüllü yarışma yapıyorum. Bu ödüllü yarışmalar devam edecektir :)

Ödüllü Yarışma İçin: http://forumwindowsphone.com/konu-odullu-yarisma-muhtesem-oduller.html

Konu ve Üye bakımından destek olan herkese şimdiden teşekkür ederim :)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben ara sıra uğruyorum zaten :D

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hayırlı olsun :)

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Konu güncel görüşlerinizi bekliyorum :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Rengi çok boğuyor . Her yer masmavi . Biraz sadeleştir. Daha çok beyaz kullan. Başka bir renk seç .

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Rengi çok boğuyor . Her yer masmavi . Biraz sadeleştir. Daha çok beyaz kullan. Başka bir renk seç .

Haklısın şimdilik bununla idare ediyorum maddi olarak iyi olduğunda özel windows phone 8 teması yaptıracapım değerli görüşün için teşekkür ederim :)

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
3 senede burada yaklaşık 390 konu açmışım. Bu demek oluyor ki senin yarışmandan ödül kazanabilmem için yaklaşık bi 10 sene çalışmam lazım. :)

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
3 senede burada yaklaşık 390 konu açmışım. Bu demek oluyor ki senin yarışmandan ödül kazanabilmem için yaklaşık bi 10 sene çalışmam lazım. :)
Bu arada arkadaş haklı ödül almak için şartlar çok ağır olmuş . Yani kim o kadar konuyu açabilir ki . Ömür yetmez ona :D

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4

:D Normalde daha fazla yapmıştı fakat sonra düşündüm eziyet olur dedim. Zaten forum boş olduğundan ve daha bir çok yeni kategori açılacağından yüzlerce paylaşılacak şey olacaktır zaten :) Değerli yorumun için teşekkür ederim :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu arada arkadaş haklı ödül almak için şartlar çok ağır olmuş . Yani kim o kadar konuyu açabilir ki . Ömür yetmez ona :D

Aklımda başka türlü bir sürü yarışmalarda var. O yarışma artık kim tamamlarsa o zaman biter hesabı :D

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Logo yapmayı becerebilseydim öyle bir logo yapardım ki :D

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Böyle bir siteye ihtiyaç vardı üye oldum
Ama sistemi değiştirip vBulletin yaparsan ve güzel bir tema koyarsan daha iyi olur

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Böyle bir siteye ihtiyaç vardı üye oldum
Ama sistemi değiştirip vBulletin yaparsan ve güzel bir tema koyarsan daha iyi olur

Teşekkür ederim :) vBulletin kurabilirim fakat warez kurmak istemiyorum dediğim gibi maddi bakımdan iyi olduğumda lisanslı vBulletin ve yeni bir tema yazdırmayı düşünüyorum :)

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar favicon eklememiştim bir arkadaşımız hatırlattı sağolsun şimdi onuda ekledim :) Konu ve site hala günceldir :)

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Yavaş yavaş android için uygulama yapmaya çalışıyoruz :) Ayrıca arkadaşlar yarışmalar hala sürüyor :)

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Haklısın şimdilik bununla idare ediyorum maddi olarak iyi olduğunda özel windows phone 8 teması yaptıracapım değerli görüşün için teşekkür ederim :)
Renk konusu beni de rahatsız etti. Bahsettiğin gibi tema olursa daha güzel olur

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Renk konusu beni de rahatsız etti. Bahsettiğin gibi tema olursa daha güzel olur

Görüşün için teşekkür ederim :) Şimdilik içeriğe biraz odaklanmış bulunmaktayım fakat elimden geldiğince en kısa sürede güzel bir tema yaptıracağım :)