Windows Orijinal Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim

Bu konuyu okuyanlar

ozgurttoprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar. Bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu henüz, bilgisayarcıya verdim bundan 2 ay önce. Bana sormadan formatlamış. Şuanda crackli windows 10 pro sürümü yüklü. Benim orjinal sürümüm Windows 10 single language idi. Bilgisayarıma temiz kurulum yapıp ilk aldığım hale döndürmek istiyorum. Fakat Windows ürün anahtarımı nereden nasıl bulacağımı bilmiyorum. Casper müşteri hizmetlerini aradım bugün. Bana dedikleri şey, "anakarta gömülüdür ürün anahtarı yardımcı olamayız" Nasıl çözücem bu sorunu ?

The Bisküvi

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Bu bilgisyara gir (windows C falan diskleri gör) boş bir yere sağ tık yap ve özellikler de orada alt kısımda gözükecek

ozgurttoprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuan kurulu olan crackli ürün anahtarını göstermez mi ?

ozgurttoprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vallahi bilmiyorum ama şuan crackli sahte bir windows 10 pro yüklü ve sistemde bu olduğu için bilgisayar özelliklerde ki anahtarda o sahte anahtardır diye düşündüm

ozgurttoprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kendi orjinal lisansımı kullanmak istiyorum işte, yoksa etkinleştirmeyi bende biliyorum

The Bisküvi

Asistan
Reaksiyon puanı
132
He bu arada anahtar pc ile ilgili bir belgede olabilir...

ozgurttoprak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
orjinal her zaman daha iyidir diye bir takıntım var, eyvallah kardeşim sağolasın gece gece yardımcı oldun sağolasın

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
N11'de 50 liraya key bulabilirsiniz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Windows 10 medyasını Microsoft'un sitesinden indirip usb yada DVD’ye yazdırın; kurulum ekranında ürün anahtarı girme seçeneği gelmez, geçerli sürüm yüklenir, internet bağlantısı aktif olduğunda da Windows aktivasyonu otomatikman gerçekleşir.
Yalnız; Windows'u güncelleme yaptıktan sonra Casper'ın sitesinden uygun sürücü ve araçlarını gözden geçirin, kontrol edin; problemli olan varsa da eski sürümünü yükleyin. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Orijinal windows hesabını bilgisayarına kurarken mail adresinle senkronize etmiş olması gerekiyor hesabını (eğer bu seçeneği işaretlemişsen). Yani mail adresinle oturum açar açmaz otomatik olarak lisans anahtarını da aktive ediyor olmalı