Windows Live Messenger Yüklenmiyor ?

Bu konuyu okuyanlar

joker_0019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windowslive messenger indiriyorum calıstır dıyorum kurmuyorr butun hepsını denedım kurulmuyorr calıstır dıyorum hıc bısey olmuyorrrr nolur bana yardımm edinn

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=264420]joker_0019[/MENTION] işletim sisteminiz nedir ??

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Windowslive messenger 9 indir ve kaydet daha önce yükleldinmi eyer cevap evetse C program files içinde dosyayı silmen lazım ondan hatae veriyor indirdiğin Windowslive messenger 9 yönetici olarak çalıştır bakalım nasıl olur...

joker_0019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
windows 7 kullanıyorum bı turlu kuramadım

--- Mesaj Güncellendi ---

windows 7

denedım oda aynısı oluyorr pcde sorunalr var galıba uzaktan yardım almam lazım :):) tsk ederım ılgın ıcın

joker_0019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
girdim

bırde program ekle kaldırdan butun proglamlar cıkmıyorr bılgısayar benı kısıtlıoyr bunu pcmı engellıyor benıı

joker_0019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olmadı yıne aynısı gıbı oluyor uzaktan yardım edebılrımısın pc sorununa bakabılrımısınızz

joker_0019

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
virus yok tarattım yınede ollmuyor yukelenmıyor calıstır dıyorum tık yok kala kaldım acaba baska ayarlardan dolayımı yuklemıyor...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben msn yükleyemiyorum yüklüyorum windows temel parçalarına sahipsiniz diyo nasıl kaldırmam gerekiyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben msn yükleyemiyorum yüklüyorum windows temel parçalarına sahipsiniz diyo nasıl kaldırmam gerekiyo
bende de bunu dıyor ve ne sılinıyor ne yuklenıyor

crazygamercagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende de bunu dıyor ve ne sılinıyor ne yuklenıyor

messenger Microsoftun ağ kullanım planından çıkarılmıştır.Onun yerine Skype var onu kullanmak zorundasın:)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
butun yorum atanlar admın dahıl msn kalktı nıye kurmaya çalışıyosun skybe var msn devrı bıttı