Windows Lisansım Var Ama Bilisayarcım Crack Kurmuş.

Bu konuyu okuyanlar

Hüme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 Home Single Language x64 bit. Bir windows sürümüm var. Bilgisayarım bozulduğu için bilgisayarcıya yolladım orjinal kurulum yapmak yerine Windows 10 Pro kurmuş. Ne yapmalıyım ve yüklemeliysem nasıl yüklicem Windows 10 Home Single Language x64 ün isosunu bulamadım

Hüme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Extra olarak kurarsam birde Uygulamalarım silinecek lanet şey :(

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555

burdan yükleyebilirsin ve format demek herşeyin silinmesi demektir işletim sisteminin yüklü olduğu bölümde...

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Sil veya biçimlendir demezsen sadece ileriye basarsan,Eski işletim sistemin, tüm dosya ve uygulamaların windows.old diye bi klasörde saklanır,silinmez.Ama sistemin tabi ki ,yeni kuracağın işletim sitemi ile açılır.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Şu konuda anlatılanları kullanarak kendinize önyüklenebilir USB sürücü oluşturun ve format işlemini gerçekleştirin. (Windows 10 sürüm 1803'ü indirin; 1809'da çeşitli problemler olabiliyor.)
Herhangi bir zorluğu yok.
Ya da artık nereye bilgisayarınızı verdiyseniz baştan Windows'u yüklesin. Yani teslim alırken de hiç kontrol etmediniz mi? Açıp bakmadınız mı? :)

Hüme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu konuda anlatılanları kullanarak kendinize önyüklenebilir USB sürücü oluşturun ve format işlemini gerçekleştirin. (Windows 10 sürüm 1803'ü indirin; 1809'da çeşitli problemler olabiliyor.)
Herhangi bir zorluğu yok.
Ya da artık nereye bilgisayarınızı verdiyseniz baştan Windows'u yüklesin. Yani teslim alırken de hiç kontrol etmediniz mi? Açıp bakmadınız mı? :)
Elime yeni geçti :/