Windows kurtarma cd si

Bu konuyu okuyanlar

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar ben yeni bir laptop aldım kurtarma cd sini nasıl yapacam bilgilendirirmisiniz...

ademyasin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Recovery den bahsedıosan o aldıgında kurulu olması gerekiyo...

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Aldığın bilgisayarın harddiskinde yada dvd olarak sana yanında vermeleri lazım...

betelguese

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toshiba notebooklarda artık kurtarma DVDsi verilmiyor.

Toshibada ekranın sol üst köşesinde toshiba recovery (adını şimdi yanlış hatırlamamışımdır umarım) ikonu olacak. Bu ikonu tıkladığınızda yeni aldığınız notebook için kurtarma DVDsi oluşturuyor. Ekrandaki yönergeleri takip ederek hiç bir zorlukla karşılaşmadan kurtarma dvdsini kendisi oluşturuyor..

kaliteli boş dvdler kullanmanızı tavsiye ederim.

Windows7 home premium'da ise denetim masasında yedekleme ve geri yükleme menüsü var.. Sistem görüntüsü oluştur ve sistem kurtarma cdsi oluştur şeklinde menüler var. Bu sistem görüntüsü oluşturma seçeneği eğer bilginiz yeterli ise norton ghost programının yaptığı gibi işletim sisteminin imajını alıyor. Yine yönergeleri takip ederek oluşturabilirsiniz.

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Toshiba notebooklarda artık kurtarma DVDsi verilmiyor.

Toshibada ekranın sol üst köşesinde toshiba recovery (adını şimdi yanlış hatırlamamışımdır umarım) ikonu olacak. Bu ikonu tıkladığınızda yeni aldığınız notebook için kurtarma DVDsi oluşturuyor. Ekrandaki yönergeleri takip ederek hiç bir zorlukla karşılaşmadan kurtarma dvdsini kendisi oluşturuyor..

kaliteli boş dvdler kullanmanızı tavsiye ederim.

Windows7 home premium'da ise denetim masasında yedekleme ve geri yükleme menüsü var.. Sistem görüntüsü oluştur ve sistem kurtarma cdsi oluştur şeklinde menüler var. Bu sistem görüntüsü oluşturma seçeneği eğer bilginiz yeterli ise norton ghost programının yaptığı gibi işletim sisteminin imajını alıyor. Yine yönergeleri takip ederek oluşturabilirsiniz.

saolun.. bu baya yardımcı oldu...

black_sea_28

Asistan
Reaksiyon puanı
26
imagesi'ni alabilirsiniz, bu konuda acronis true image'yi tavsiye edebilirim.

Son mesajlar