Windows İsletim Sistemi sorunu yardım!

Bu konuyu okuyanlar

REOSTA9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Windows 7 ultimate kullanıyordum. Program vs yazıyorum Pc yavaşlayınca temizlik yapıyorum. Sonra bir gün Pc güncelleme yapmaya başladı orijinal kullanmadığım için windows defender ve update kapalı kullaniyordum normalde. Temizlik yaparken kayıt defteri ayarlarını mi değiştirdim bilmiyorum. Neyse güncelleme yaptı sonrasında bir an sağ alt köşedeki ses isareti üzerinde çarpı çıktı sonra internet bağlantısı gitti wi-fi uçak modunda görünüyor ne yaptıysam açılmıyor. İnternete kablolu da bağlanmıyor. Virüs mü girdi acaba diye malware yükledim o da çalışamıyor. Son çare format atayim dedim windows 10 ve windows7 yükledim Pc yi tam anlamıyla kurdum diyorum yine ayni sorunlar oluyor.. 3 kez format attım, internete hic bağlamasam da yine oluyor.. Bu nedir virüs olabilir mi veya işletim sistemi orijinal olmaması ve güncelleme yapması buna sebep olabilir mi acil yardım :(

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
bütün driverlarla beraber iice bi format at ondan sonra bak çalışıyomu halen çalışmıyorsa wifi bozuk olabilir oda çözmezse.... yapçak bişi yok.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Formatta kullanılan Windows kalıpları orijinal değillerse, sorunun kaynağı olabilir. İmkanın varsa, Windows'un orijinal iso kalıbını kullanarak temiz kurulum yap; bakalım değişen bir şey olacak mı. Kolay gelsin.