Windows İçin En Güvenli Mesajlaşma Programı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye

okinkurt

Deaktif
Skype yüklü şu an.Pek de güvenemiyorum.Nereden bileceğim ben arkadaşımla konuşurken konuştukşarımızın kayıt altında tutulmayacağını?
Zaten Skype Microsoft'un olduğu için de güvenemiyorum.Sizce Skype'ın güvenliği çok mu kötü?İdare eder mi?
--- Gönderi Güncellendi ---

TeamSpeak3'te şu sunucuyu ne yapacağım nasıl kuracağım?
Sen kurmayacaksın mevcut beleş sunuculara gireceksin server listten ip yi arkadaşlarına verip onlarıda oraya getireceksin bitti.

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye
Sen kurmayacaksın mevcut beleş sunuculara gireceksin server listten ip yi arkadaşlarına verip onlarıda oraya getireceksin bitti.
Tamam.Sağ olun yardımcı olduğunuz için.Şu an Skype yüklü o da olmazsa bakarım belki.İyi günler.

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye

okinkurt

Deaktif
Aman ha.Hackerlık yeteneğiniz varsa şu siteden kayıt olup hünerinizi gösterin zaten büyük ödül 10 cumhuriyet altınıymış.
Siber Yıldız 2017 - Türkiye'nin Siber Yıldızları Şimdi bunu bir siteden gördüm.Siteyi kaynak gösterirdim ama forumda Türkçe teknoloji sitesi paylaşmak yasak her nedense.
Benim hackerlik ile işim olmaz :) ben daha çok insanların pc sorunlarına yardım ederek vakit geçirmeyi seviyorum.

SODiMM

Gurular Gurusu
Yasaklı
Onursal Üye
Benim hackerlik ile işim olmaz :) ben daha çok insanların pc sorunlarına yardım ederek vakit geçirmeyi seviyorum.
Helal olsun insanlara yardım ettiğiniz için.Ben siz hackersınız demiyorum.Ama hacker olmak kötü bir şey değil ki.Hem beyaz hackerlar da var.

stat counter