Windows Güvenlik Uyarıları

Bu konuyu okuyanlar

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende avast ın son sürümü var.ve en son güncelleştirmeleri yapılmış durumda.avast ın sütesine bakıyorum.gerçekten benimki en son günelleştirmeyi almış.ama hala windows güvenlik uyarıları avast eski olabileceğinin raporladı diyor.Ne yapmam lazım?

MSDN

Profesör
Reaksiyon puanı
22
crazymafya dedi ki:
Arkadaşlar bende avast ın son sürümü var.ve en son güncelleştirmeleri yapılmış durumda.avast ın sütesine bakıyorum.gerçekten benimki en son günelleştirmeyi almış.ama hala windows güvenlik uyarıları avast eski olabileceğinin raporladı diyor.Ne yapmam lazım?
Avast ben hiç kullanmadım bilmiom

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
adobe_microsoft dedi ki:
crazymafya dedi ki:
Avast ben hiç kullanmadım bilmiom
Sana sorulmadıki niye kendini cevap vermek zorunda hissettin.
-Avastta sorunum var
-Ben avast kullanmadım bilmiyom
-Allah razı olsun tam istediğim cevap bende avast kullanıyonmu diye sormuştum sana :p

alperveli

Profesör
Reaksiyon puanı
48
sana pc kasmayacak bi antivirüs programı öneririm
avast pc yi ilk açılışta çok valla kasıyo
ücretsiz sana AVG yi öneririm denemek bedava

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sana önerim avast kullanma avast gördüğüm en berbat virüs programı geleni geçeni içeri sokuyor eğer en az 512ramin varsa kis7 kur...
Avast konusunda ise belki güncellemeler bilgisayarı yeniden başlatınca aktif olacak olabilir o yüzden o uyarı geliyordur bilgisayarı yeniden başlat yine aynı uyarı geliyorsa bilgisayarın saatini kontrol et yine olmazsa avastı kaldır adam gibi koruma için kis7 kullan..