Windows açılmıyor...windows açılırken siyah ekranda takılıp kalıyor.....

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bilgesayar açiliyor ama xp yazisina kadar açiliyor sonra siyah ekran geliyor ne yapmaliyim güvenli modda da açilmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende bugun sistemi geri cevir yaptim sonra oldu windows acilirken hardiski gozden gecirdi falan sonra acilmiyor windows hosgeldiniz yazisi gelmiyor yardim

sanane xD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendekide bi degisik hata kardesim benim ayarlarımla oynuodu ona yeni bi hesap acp kendiminkini sifreledim annem onunda oynamasını istiodu sonra acılırken 10 15 sn civarında bekletiyor win 3 snyede acılıyor alakası var mı?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Son 3 mesaja cevabım.. Arkadaşlar windows un sistem dosyaları zarar görmüş olabilir elinizde bi dvd varsa onunla yaa onarma yapın yada yeniden format atın..

freemini

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı dertten 1 saattir uğraşıyorum ne illet bişey olduğunu anladım yardımcı olmadan olmaz, bilgisayarımda windows 7 yüklü sorunumu hallettim telefondan bağlanıp burdaki arkadaşların tavsiyelerinden yola çıkarak şu adımları uyguladım.
1- bilgisayar açılırken f8 e basarak açın
2- bilenler için kısaca geri yükleme yapıyoruz, geri yüklemeyi bilmeyenler için detaylı olarak;
3- gelen ekranda komut istemiyle windowsu aç
4- siyah ekranda yanıp sönen imlecin olduğu yere msconfig yazıp enter
5- gelen pencerede sağ en üstteki araçlar sekmesini tıklayıp sayfanın en altındaki sistem geri yükleme seç başlata bas

sistemi o anki tarihten bi önceki görünen tarihe alın. Ben bunları yaptım sorunum çözüldü, umarım yardımcı olabilmişimdir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
siyah ekran geliyordu format attım yine düzelmedi bu nasıl birşeydir yardımcı olabilir misiniz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynısını alıyordum dvd veya cd romun bozuk olmasında kaynaklanıyor cd veya dvd romunun kablolarını çıkar bir daha o sorunla karşılaşmassın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bıos siste saati geriye alındığı zaman nneden msn programı acılmaz bilen var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar windows 7 yukledim yukleme bittikten sonra bilgisayar otomatik yeniden basladi. sonra windows basliyor diyo orda takili kaliyo bilgisayarda acilmiyo ne yapmaliyim acil yardim....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar siyah ekran geliyo sonra bir kaç dk sonra pc açılyo acaba neden

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar windows 7nin süresi bitti siyahekrana takılp kalıyorum nasıl güncelleyebilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
avast anti virüs programı yüklüyse eğer win 8 de bu hatayı çok yapıyor, programı silip tekrar denemeni tavsiye ederim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 - Bir virüs programı bulup pcyi tarayın
2 - Biosu Güncelleyin
3 - Cd sürücünüzle Harddisk Aynı Ide Kablosuna Bağlıysa Jumper Ayarınızı Yapın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranım 5 saniye açılıyor sonra hiç bir şey gözükmüyor ekranı kapatıp tekrar açtığımda yine aynı şey oluyor:thumbdown:yardım edin lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARKADAŞLAR Bilgisayara format attıktan sonra kur yeniden baslatılıyor diyo HOŞ GELDİNİZ yazısına gelince gene diyo gene bilgisaya yeniden kapanıp açılıyo gena aynı yerde takılıyo bu hep devam ediyo ne yapmam gerekiyo lütfen yardımcı olurmusunuz ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim ekranım kararmıştı ve mousetanbaşka hiçbişey görünmüyodu ekranda...2 saati geçti bi dünya şey yaptım ama görev yöneticisi bile açılmıyodu.. bi türlü olmuyodu sistem geri yüklemeyi başlatamıyodum çünkü kimse komut istemiyle girişi söylememişti.. çooookk çok teşekkür ederim saolun...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen kardeşim benimde öle window olan 3 cizgili şet ilerliyo azcık ye niden başlıyo hep bir yardım edin arkadaşlarrr (leptoptan açtım bilgisayar bozulunca

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abiler Ablalar onceden pc rahat acılıyordu ama elektirkler gitti ekran acılmamaya basladı resette atılmıyor acil yardım :'(

victorysan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefondan az çok anlarım ama bılgisayardan hiç anlamam bilgisayarın klavye sağlam mause çalışıyo kasada bir hareketlılıkte var ama ekran hiç bir şekılde açılmıyor casper yazısı gelıyo sonra yazı gidiyo başka bişey gelmıyo f8 falan işe yaramıyo ekranı hiç bir şekilde kullanmadan format atmak mümkünmü lutfen yardım edin şimdiden teşekkürler

victorysan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarın klavye sağlam mause
çalışıyo kasada bir hareketlılıkte var
ama ekran hiç bir şekılde açılmıyor
casper yazısı gelıyo sonra yazı gidiyo
başka bişey gelmıyo f8 falan işe
yaramıyo ekranı hiç bir şekilde
kullanmadan format atmak
mümkünmü lutfen yardım edin
şimdiden teşekkürler

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
bilgisayarın klavye sağlam mause
çalışıyo kasada bir hareketlılıkte var
ama ekran hiç bir şekılde açılmıyor
casper yazısı gelıyo sonra yazı gidiyo
başka bişey gelmıyo f8 falan işe
yaramıyo ekranı hiç bir şekilde
kullanmadan format atmak
mümkünmü lutfen yardım edin
şimdiden teşekkürler
ekran kartın yanmış olabilir kasayı aç ekran kartını çıkart onboarddaki çıkışa tak bi de öyle dene bakim

victorysan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayardan hiç anlamıyor (on board ne demek bilmiyor) olsam bıde blg garantisiz olsa hemen yapacam da durum tam tersi.on board ne bide bu format işi
olmazmı bu arada blg windows8

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
bilgisayardan hiç anlamıyor (on board ne demek bilmiyor) olsam bıde blg garantisiz olsa hemen yapacam da durum tam tersi.on board ne bide bu format işi
olmazmı bu arada blg windows8
bilgisayardan hiç anlamıyorsan tanıdık bir bilgisayarcıya götür

hopkins96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer hala sorun yaşayanlar varsa benım bılgısayarım acılırken sıyah gri kırması bı ekranda kalyordu mause oluyordu ekranda sadece geçemıyordum çözümü bilgisayarın açma tuşuna basar basmaz alt(olmassa altgr) tuşuna basılı tutup aynı anda sureklı f10 tusuna basın gelıcek ekrandan ilerleyebılırsınız (umarım işinize yarar)

victorysan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eger hicbiri olmuyorsa ekran kartinin altinda demirmi ne bisey isiniyormus bizimkini yapan usta oyle dedi