Windows açılmadan siyah ekran sorunu

Bu konuyu okuyanlar

nazan191858

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
laptop a windows 10 yükledim herşey yolundaydı bilgisayarımı kapatmak istediğimde power yani laptop çalışır durumdaydı ama ekran siyahtı. laptop u tekrar kapatıp açtım ( powera basılı tutarak) açılıyo ama Windows baslatiliyor gelmeden siyah ekran geliyor bunun sebebi ne olabilir lütfen bu konuda bilgilendirir misiniz beni?

hasanb1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Windows arkada yaptığı işlemleri bitiremediği için sorun olmuş. Tekrar Windows kurmak sorunu çözer.

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
laptop a windows 10 yükledim herşey yolundaydı bilgisayarımı kapatmak istediğimde power yani laptop çalışır durumdaydı ama ekran siyahtı. laptop u tekrar kapatıp açtım ( powera basılı tutarak) açılıyo ama Windows baslatiliyor gelmeden siyah ekran geliyor bunun sebebi ne olabilir lütfen bu konuda bilgilendirir misiniz beni?
Başlangıç onarma yapmayı deneyin Formatı ne ile attınızsa onunla aynı format atar gibi zaten seçenekleri göreceksiniz (=

Mervee35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben toshiba satellite l50 core i7 laptop kullanıyorum. Bilgisayarda daha 800-900 GB kadar boş alan mevcuttu, Windows 10 yüklemesini yaptım daha sonra “kişisel verilerimi koruyarak bilgisayarımı sıfırla” komutunu verdim. İşlem tam son bulacakken laptop bir hata verdi bunun sonucunda iptal ettim ve “kapat ve Windows 10 ile devam et” seçeceğini işaretledim bilgisayar kapandı. Şimdi bilgisayarı açmak istediğimde Toshiba yazısı geliyor ama oturum açma, kilit aşamasına gelemeden ekran kararıyor, mouse’la hareket ettirdiğimiz imleç ekranda gözüküyor hareket ettirebiliyorum fakat ekran siyah bir şekilde duruyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi akşamlar.