Windows 8 sizce hala kullanilabilir mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

ßlamer™
Yönetici
Moderatör
İlla 8 kuracaksanız 8.1 yükleyin. Sıkıntı olmaz, bende kullanıyorum. Ne olabilir ki? Ha imkan varsa, bilgisayarınıza da uygunsa her zaman günceli kullanmak daha iyidir tabi. 10 yükleyin direk.
Zaten 8.1 icin soru sormustum.
Tesekkur ederim cevap verenlere. Musait oldugum bir zaman win 8.1 e gececegim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Windows 8.1 icin usb bellek hazirlanilabiliyordu kendi sitesinden indirilen media creation tools sayesinde fakat simdi kaldirmislar galiba sadece .iso seklinde yuklenebiliyor. Elimde usb var nasil .iso seklinde yukleyebilirim ? (Laptopu ilk aldigimda windows 8 yukluydu daha sonra win 10 a terfi ettirdim. Yani cd key istemez.)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tamadir buldum iso ya sagtiklayip yazdir demek gerekmis. Emegi gecen moderetorumuze ve arkadaslara tesekkur ediyorum.

Son düzenleme:
Benimde favorim 8.1 9600 versiyonu. Ne zaman oldu kullanalı 10 bile kullandım çamur çomur oldu sistem Hdd 100% kullanım sorununu atlatamadım geriye döndüm 8.1 sistemime. Güncel olunca ne olacak ki? Böylesi daha iyi :)
Eset Smart Security 10 kullanmanızıda öneririm bu arada. :) Baya hafif Pc oluyor

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Yönetici
Moderatör
Canim sıkıldı ve laptop a windows 8 kurmak istedim. Sizce hala kurulabilir mi yoksa devri bitti mi ? Cevaplayacak olanlara simdiden teselkur ederim.
Merhaba,
Windows güncelliği açısından kullanmanı tavsiye ederim. Ama 8 kurmak istersende onun yerine 8.1 kurmanı öneririm. Hala güvenlik güncellemesi alıyor.

stat counter