Windows 8.1 skype yardımı bilenler bir el atsın lütfen

Bu konuyu okuyanlar

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba biraz önce w8.1 güncelledim pcyi ve skype a girdim. Ama ne skype seceneklerini bulabildim ne de mesaj gecmisini silmeyi acaba nerden acacaz skype ayarlarını falan

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
windows 8 de uygulama olarak gelen skype yerine , internetten masaüstü için skype ı indiribilirsiniz. Ya da mouse un sağ tuşuna tıklarsanız windows 8 de menülere ulaşabilirsiniz genel olarak

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
windows 8 de uygulama olarak gelen skype yerine , internetten masaüstü için skype ı indiribilirsiniz. Ya da mouse un sağ tuşuna tıklarsanız windows 8 de menülere ulaşabilirsiniz genel olarak
masaüstü için skype kurdum oldu sagol ama bu dedıgınız sag tıklayınca menulere ulasma olayını yapamadım 8.1 kullanıyorum.

batuhance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bütün uygulamarda değil, örneğin başlat a tıkladığınızda gelen metro arayüzde sağ tıklarsanız alt kısımda çeşitli menüler açılacaktır. Store dan indirilmiş uygulamalar da bu özelliği kullanabilirsiniz. Hava durumu , mail, kişiler,müzik uygulamalarını buna örnek gösterebilirim.

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
skypeyi bir kere açmazsam bir türlü bana mesajlar gelmiyor. Normalde bilgisayarı açtığımda gelmesi lazım değil mi?

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Mesajların gelmesi için illa ki Skype uygulamasını açmak biraz saçma. Görüntülü aramayı gösteriyor iken neden mesajları görmek için uygulamayı açayım ki. Bence bunu düzeltmeliler

bizanskargasi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl yani ? oturum açmadan görüntülü arama nasıl geliyor

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
win 8.1 kullanıyorum. Normal bilgisayarı açıp kullanmaya başlıyorum. Skypdeki kişilerden biri SESLİ VEYA GÖRÜNTÜLÜ arama yapıyorsa sağ üst köşe de çıkıyor. Ancak o kişi veya kişiler mesaj yazmışsa SKYPE UYGULUMASINI bir kere tıklayıp açılması gerekiyor. Bu nasıl iştir sizde de öylemi​

Son mesajlar