Windows 8.1 Sanal Bellek değiştirdim. Nerde hata yaptım

Bu konuyu okuyanlar

pasf11n1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba, windows 8.1 işletim sistemli laptopumda 4 gb ram mevcut. eskiden aşağıda görmüş olduğunuz boyutta 3724 mb civarı birşey yazıyordu ardından ben bu özel boyut kısmından 1.5 katına çıkarttım ardından bilgisayarımı yeniden başlattım. açılırken windows logosunda yaklaşık 5 dakika bekliyor. bunu eski haline nasıl getirebilirim.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
merhaba, windows 8.1 işletim sistemli laptopumda 4 gb ram mevcut. eskiden aşağıda görmüş olduğunuz boyutta 3724 mb civarı birşey yazıyordu ardından ben bu özel boyut kısmından 1.5 katına çıkarttım ardından bilgisayarımı yeniden başlattım. açılırken windows logosunda yaklaşık 5 dakika bekliyor. bunu eski haline nasıl getirebilirim.

Ekli dosyayı görüntüle 38376
Ekli dosyayı görüntüle 38375
Varsayılan hâle getirmek için "Tüm sürücülerde disk belleği dosyası boyutunu otomatik yönet" seçeneğini işaretleyin ve "Tamam"a basın.

pasf11n1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şuan o seçenek işaretli. bilgisayarı yeniden başlattım hala durum aynı. format atıcaktım zaten. tb.rg-adguard.net'den win8.1 indiriyorum. hazır yakalamışken sorayım. (konu açmamak için) driverleri nasıl güncellemeliyim format sonrası?
Screenshot_3.png

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
driverleri nasıl güncellemeliyim format sonrası?
Merhaba,
Laptopun sitesinden güncel olan driverları indirip kurabilirsin. Driver Booster vs. programları tavsiye etmiyorum. Çünkü bazen yanlış sürücü yükleyebiliyor.