Windows 8.1 pro lisans

Bu konuyu okuyanlar

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar ben toplama pc yapcamda işletim sistemini win 8.1 pro tr 64 bit alcam ama lisans anahtarını alcam peki bunu nasıl kurarım toplama pc ye toplama pc yi ilk açınca nasıl işletim sistemi kurcam yani ürün anahtarını nasıl girerim ve ürün anahtarı orjinal midir ve lütfen ürün anahtarı linki verir misiniz win8.1 pro tr 65 bit olsun saygılar

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Selam arkadaşlar ben toplama pc yapcamda işletim sistemini win 8.1 pro tr 64 bit alcam ama lisans anahtarını alcam peki bunu nasıl kurarım toplama pc ye toplama pc yi ilk açınca nasıl işletim sistemi kurcam yani ürün anahtarını nasıl girerim ve ürün anahtarı orjinal midir ve lütfen ürün anahtarı linki verir misiniz win8.1 pro tr 65 bit olsun saygılar

65 bit??? :) :) :clap::clap::clap::clap::clap:

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
o zaman olmaz cd yada bellek olacak ki sistem kurulabilsin.
sadece anahtarla kurulum ancak calisan sistemde olur. win 7 kullaniyorsundur win 8 e anahtarla yükseltirsin.
ama ilk kurulum mutlaka cd ile olur. yada usb bellek ile

- - - Mesaj Güncellendi - - -

cd li olan win 8 almalisin.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
hayır internetten ürün anahtarı alcam o zaman olur mu yani toplama pc ye nasıl kurcam onu
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] windows 8 lisansı satıyor. İnternetten imaj indirip kuracaksın sonra da satın aldığın lisansı gireceksin bu kadar :)

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hayır internetten ürün anahtarı alcam o zaman olur mu yani toplama pc ye nasıl kurcam onu

toplama pc nin normal pc den bir farkı yok hocam :) iso dosyasını indirip normal format atar gibi yükleyebilirsin :)
windows 8.1 pro türkçe lisansı sadece 35 tl ye satıyorum ilgilenirsen :)

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
toplama pc nin normal pc den bir farkı yok hocam :) iso dosyasını indirip normal format atar gibi yükleyebilirsin :)
windows 8.1 pro türkçe lisansı sadece 35 tl ye satıyorum ilgilenirsen :)

mehmet hocam ben şimdi diyelim ilk sahte windows 8.1 pro yaptım toplama pc ye sonra senden ürün anahtarı satın alıp etkinleştire bilir miyim? etkinleştirirsem o orjinal win 8.1 pro mu olur sahte mi olur ? orjinal olursa da lisanslı orjinal mi olur yani ilk sahte yapıp sonra ürün anahtarı girersem o artık sahte yerine orjinal ve lisanslı mı olur ve ayrıca ürün anahtarını nereye giriyoruz sahte iken ürün anahtarı girilir mi girilirse orjinal ve lisanslı olur mu

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam birde windows 8.1 pro yu usb ye nasıl kurcam ve bana virüssüz sahte windows olmayan win8.1 pro 64 bit tr link verir misin yani toplama pc de ilk nasıl windows 8.1 pro kurcam ve güvenilir site olsun ve virüssüz olsun sonrada ürün anahtarı alcam senden eğer olursa alcam ve ayrıca usb den kurulum yapınca ürün anahtarını girme yeri var mı ürün anahtarı girilince de orjinal ve lisanslı mı oluyor?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
hocam birde windows 8.1 pro yu usb ye nasıl kurcam ve bana virüssüz sahte windows olmayan win8.1 pro 64 bit tr link verir misin yani toplama pc de ilk nasıl windows 8.1 pro kurcam ve güvenilir site olsun ve virüssüz olsun sonrada ürün anahtarı alcam senden eğer olursa alcam ve ayrıca usb den kurulum yapınca ürün anahtarını girme yeri var mı ürün anahtarı girilince de orjinal ve lisanslı mı oluyor?

hocam zaten lisans ile beraber orijinal .iso dosyasını indirme aracını da gönderiyorum :)

korsan sisteme satın aldığınız lisans anahtarını girerseniz sistem orijinal olur ama bazı aktivatorler bunu engelleyebilir.
Tavsiyem orijinal iso ile temiz format atıp aldığınız ürün anahtarını girerek tamamen orijinal şekilde kullanmanızdır.
Yanlış hatırlamıyorsam kurulum sırasında ürün anahtarını soruyor zaten. O esnada vereceğim ürün anahtarını gireceksiniz. Eğer kurulum sırasında ürün anahtarını istemezse kurulumdan sonra bilgisayara sağ tık yapıp özellikler kısmından sağ alttaki etkinleştir butonuna tıklayarak ilgi alana ürün anahtarını girip sistemi aktifleştirebiliyorsunuz :)

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam zaten lisans ile beraber orijinal .iso dosyasını indirme aracını da gönderiyorum :)

korsan sisteme satın aldığınız lisans anahtarını girerseniz sistem orijinal olur ama bazı aktivatorler bunu engelleyebilir.
Tavsiyem orijinal iso ile temiz format atıp aldığınız ürün anahtarını girerek tamamen orijinal şekilde kullanmanızdır.
Yanlış hatırlamıyorsam kurulum sırasında ürün anahtarını soruyor zaten. O esnada vereceğim ürün anahtarını gireceksiniz. Eğer kurulum sırasında ürün anahtarını istemezse kurulumdan sonra bilgisayara sağ tık yapıp özellikler kısmından sağ alttaki etkinleştir butonuna tıklayarak ilgi alana ürün anahtarını girip sistemi aktifleştirebiliyorsunuz :)
yani win8.1 indirme yi deme veriyorsun ben sadece ürün anahtarını mı gircem?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877

Bak şimdi mehmet yıldızın veridiği isoyu indireceksin. Bir dvd ye yazdıracakcın(kopyalama değil, yazma. Nero ile yapabilirsin) . Sonra takacaksıb dvd yi pc ye biostan dvd ile başlatacaksın gerisini yapıyor zaten.

arda2196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürün anahtarı + orijinal .iso veriyorum :)
şuan sisteminde windows 8.1 pro varsa lisansı direk kullanabilirsin

ben toplama pc ye yapcam ama orjinal iso dosyasını flaşa atsam olur mu? ve ayrıca orjinal iso yu nasıl vereceksin ve ürün anahtarını nasıl vereceksin ve win8.1 pro tr 64 bit mi satıyorsun ayrıca ödeme nasıl olacak ve ben haziran ayında alsam olur mu (en geç haziran) ve sattığın win8.1 pro tr 64 bitin linkini verir misiniz?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i5-4590-soket-1150-33ghz-6mb-onbellek-22nm-islemci.html

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-z97-p-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzoc-hdmidvivga-anakart.html

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-r9-270-directcu-ii-2gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-8gb-2x4gb-hyperx-savage-red-ddr3-1600mhz-cl9-xmp-ram.html

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-35-1tb-barracuda-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk.html

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-z5-midt-atx-siyah-kasa.html

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm600-lx-serisi-600w-guc-kaynagi.html

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-drw-24f1st-24x-%C2%B1-double-layer-sata-dvd-yazici.html

Beyler toplama bilgisayarım bu. bu parçaların hepsi birbirine uyuşur mu? (yani kasa anakarta girer mi ram işlemci ve ekran kartı anakarta oturur mu harddisk kasa ya olur mu vs. hepsi uyuşurmu destekler mi) mehmet hocam senin win8.1 pro tr 64 bit işletim sistemini bu pc ye alcam:biggrin:

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Merhaba burası yeri değil sanırım ama bana windows 7 home basic 64 bit yükleme linki lazım. Ürün anahtarım var, recovery dosyasını sildiğim için yeniden windows kuramıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

home basic sadece 32 bit olarak çıkmamış mıydı yahu? ben mi yanlış hatırladım?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
aklımda öyle kalmış üstat :) eyvallah :)