Windows 7 Ultimate için sorunsuz 2017 güncel iso ??

Bu konuyu okuyanlar

HasanPly8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarıma çok fazla format attım ve artık bıktım oyun için en rahatı W7 !!
Fakat indirdiğim çoğu Windows 7 de java ile çalışan ve configure java programında siyah panel alıyorum . Neredeyse 2 aydır bilgisayarıma format atıyorum durmaksızın.
W8.1 W10 bunlar disk sorunu çıkartıyor ve bıktım Windows 7 en iyisi . Sistemde genellikle oyun oynayacağım için W7 tercih ettim ve o java problemsiz güncel ve Windows 7 Ultimate x64 bit iso verebilecek olan varmı ??

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Şunu tavsiye ederim.
zJvR3R.jpg

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Ya techbenc sitesinden indirirsin yada hash orijinal değerini internetten aratıp oradan indirip sonrasında kontrol edersin.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Windows 7 güncelmi peki sorun çıkartırmı yada fps düşüşü yaşarmıyım
--- Gönderi Güncellendi ---

ultimate yok
Evet Windows 7 işletim sisteminin en güncel versiyonu ancak siz işletim sistemini kurduğunuzda bu güne kadar olan güncellemeleri yapmak zorundasınız.
Windows 7 Ultimate işletim sistemine, ev kullanıcısının ihtiyacı yok, Windows 7 Professional işinizi fazlası ile görecektir.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Microsoft Windows 7 iso dosyasını kaldırdı sunucularından o yüzden oradan çekmeye yarayan WZT Heidoc gibi siteler çalışmaz eğer kendi sunucuları yoksa.
Şuradan indirebilirsin son ISO dosyasını. Son ama bayağıdır da güncellenmiyor.
Download windows ultimate with sp1 x64 dvd 677404 iso

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Microsoft Windows 7 iso dosyasını kaldırdı sunucularından o yüzden oradan çekmeye yarayan WZT Heidoc gibi siteler çalışmaz eğer kendi sunucuları yoksa.
Şuradan indirebilirsin son ISO dosyasını. Son ama bayağıdır da güncellenmiyor.
Download windows ultimate with sp1 x64 dvd 677404 iso
Lütfen muhalefet olarak algılama ancak Microsoft Windows 7 ISO,larını kendi sunucularından kaldırmadı, hala indirilebilir durumda, sadece orijinal olarak indirebilmek için Ürün anahtarı gerekiyor.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir
rJBdo1.jpg

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Lütfen muhalefet olarak algılama ancak Microsoft Windows 7 ISO,larını kendi sunucularından kaldırmadı, hala indirilebilir durumda, sadece orijinal olarak indirebilmek için Ürün anahtarı gerekiyor.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir
rJBdo1.jpg

Teşekkürler. Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar. Yoksa WZT bi yolunu bulur oraya Windows 7'yi eklerdi.
Güncelleme yapayım. Professional ve Ultimate WZT'de gözüküyor, professional indirilebiliyor ultimate ise 403 forbidden çıkıyor. Heidoc'ta da bu yüzden Professional çıkıyormuş demek ki.

buradan professional sürümüne ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
WZT'den Professional çekin arkadaşlar en temizi.
Diğer sürümleri kurmak isterseniz USB'ye yazdırdıktan sonra /sources içinden ei.cfg'yi silersiniz tüm sürümler elinizde olur.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hacı professional'a home basic orijinal key girsek orijinal olur mu :)
Dediğim gibi yapıp ei.cfg dosyasını silip kuruluma başlarsan hangi sürümü kurmak istediğini sorar, Home Basic seçip kurarsın, ona da ürün anahtarını girip kullanabilirsin.

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Teşekkürler. Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar. Yoksa WZT bi yolunu bulur oraya Windows 7'yi eklerdi.
Güncelleme yapayım. Professional ve Ultimate WZT'de gözüküyor, professional indirilebiliyor ultimate ise 403 forbidden çıkıyor. Heidoc'ta da bu yüzden Professional çıkıyormuş demek ki.

Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar.
Bu konuda hemfikiriz. ;)

HasanPly8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

orada var ama o java siyah ekran sorununu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum yardım et lütfen

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
bende Win 7 hayranı idim. Lakin Win 10 pro x64 ile şuan baya serin çalışıyoruz.
Güzel çalışıyor ne eski ne yeni oyunlarda sorun çıkaran olmadı.
Hem bir çok hizmetine manuel müdahale verdiği için, işine gelmeyenleri kapatıp performans artışı yapmanda mümkün .

Budur
7 öldü 10 kullanın yada pclerinizi kutularına koyup aldığınız yere iade edin.
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

HasanPly8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hem bir çok hizmetine manuel müdahale verdiği için, işine gelmeyenleri kapatıp performans artışı yapmanda mümkün .

Budur
Ama W10 disk kullanımı gibi sorunlarla birlikte geliyor hem ssd alacak durumum yok hemde laptop biraz eski olduğundan içini açmaya korkuyorum hem tek bilgisayarım bu yani bozulursa başka birşey alamam tamirde ettiremem

HasanPly8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Budur
bu arada sistem özelliklerimi söyleyeyim
intel i5 2410m 2.30GHZ + intel hd graphichs 3000
4gb ram ddr3 1333mhz
750gb hdd
ati radeon hd 6470m 1gb

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49

misty rosetta

Müdavim