Windows 7 Ultimate için sorunsuz 2017 güncel iso ??

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 20)

Öne Çıkar #1
Bilgisayarıma çok fazla format attım ve artık bıktım oyun için en rahatı W7 !!
Fakat indirdiğim çoğu Windows 7 de java ile çalışan ve configure java programında siyah panel alıyorum . Neredeyse 2 aydır bilgisayarıma format atıyorum durmaksızın.
W8.1 W10 bunlar disk sorunu çıkartıyor ve bıktım Windows 7 en iyisi . Sistemde genellikle oyun oynayacağım için W7 tercih ettim ve o java problemsiz güncel ve Windows 7 Ultimate x64 bit iso verebilecek olan varmı ??

Ya techbenc sitesinden indirirsin yada hash orijinal değerini internetten aratıp oradan indirip sonrasında kontrol edersin.

Jubei

Doçent
Windows 7 güncelmi peki sorun çıkartırmı yada fps düşüşü yaşarmıyım
--- Gönderi Güncellendi ---

ultimate yok
Evet Windows 7 işletim sisteminin en güncel versiyonu ancak siz işletim sistemini kurduğunuzda bu güne kadar olan güncellemeleri yapmak zorundasınız.
Windows 7 Ultimate işletim sistemine, ev kullanıcısının ihtiyacı yok, Windows 7 Professional işinizi fazlası ile görecektir.

Jubei

Doçent
Microsoft Windows 7 iso dosyasını kaldırdı sunucularından o yüzden oradan çekmeye yarayan WZT Heidoc gibi siteler çalışmaz eğer kendi sunucuları yoksa.
Şuradan indirebilirsin son ISO dosyasını. Son ama bayağıdır da güncellenmiyor.
Download windows ultimate with sp1 x64 dvd 677404 iso
Lütfen muhalefet olarak algılama ancak Microsoft Windows 7 ISO,larını kendi sunucularından kaldırmadı, hala indirilebilir durumda, sadece orijinal olarak indirebilmek için Ürün anahtarı gerekiyor.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir

Lütfen muhalefet olarak algılama ancak Microsoft Windows 7 ISO,larını kendi sunucularından kaldırmadı, hala indirilebilir durumda, sadece orijinal olarak indirebilmek için Ürün anahtarı gerekiyor.

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir

Teşekkürler. Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar. Yoksa WZT bi yolunu bulur oraya Windows 7'yi eklerdi.
Güncelleme yapayım. Professional ve Ultimate WZT'de gözüküyor, professional indirilebiliyor ultimate ise 403 forbidden çıkıyor. Heidoc'ta da bu yüzden Professional çıkıyormuş demek ki.

buradan professional sürümüne ulaşabilirsiniz

Son düzenleme:
WZT'den Professional çekin arkadaşlar en temizi.
Diğer sürümleri kurmak isterseniz USB'ye yazdırdıktan sonra /sources içinden ei.cfg'yi silersiniz tüm sürümler elinizde olur.

Jubei

Doçent
Teşekkürler. Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar. Yoksa WZT bi yolunu bulur oraya Windows 7'yi eklerdi.
Güncelleme yapayım. Professional ve Ultimate WZT'de gözüküyor, professional indirilebiliyor ultimate ise 403 forbidden çıkıyor. Heidoc'ta da bu yüzden Professional çıkıyormuş demek ki.

Ancak yine de public olarak indirmeden kaldırıldığı için bu sistemlerde gözükmüyorlar.
Bu konuda hemfikiriz. ;)

orada var ama o java siyah ekran sorununu nasıl düzelteceğimi bilmiyorum yardım et lütfen

bende Win 7 hayranı idim. Lakin Win 10 pro x64 ile şuan baya serin çalışıyoruz.
Güzel çalışıyor ne eski ne yeni oyunlarda sorun çıkaran olmadı.
Hem bir çok hizmetine manuel müdahale verdiği için, işine gelmeyenleri kapatıp performans artışı yapmanda mümkün .

Budur
7 öldü 10 kullanın yada pclerinizi kutularına koyup aldığınız yere iade edin.
Windows 10 Disk Görüntüsünü (ISO Dosyası) İndir

bende Win 7 hayranı idim. Lakin Win 10 pro x64 ile şuan baya serin çalışıyoruz.
Güzel çalışıyor ne eski ne yeni oyunlarda sorun çıkaran olmadı.
Hem bir çok hizmetine manuel müdahale verdiği için, işine gelmeyenleri kapatıp performans artışı yapmanda mümkün .

Budur
Ama W10 disk kullanımı gibi sorunlarla birlikte geliyor hem ssd alacak durumum yok hemde laptop biraz eski olduğundan içini açmaya korkuyorum hem tek bilgisayarım bu yani bozulursa başka birşey alamam tamirde ettiremem