Windows 7 Türkçe Dil Paketi Kayboldu?

Bu konuyu okuyanlar

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
slm arkadaşlar.

yaklaşık 2 ay önce Win 7 Ultimate N İngilizce yüklemiştim. ilk yüklediğim zamanlar windows update kısımında optional updates kısmında Türkçe dil seçeneği çıkıyordu. bir müddet ingilizce olarak kullanmaya kara verdim. şimdi de Türkçe yüklemek istiyorum ama update kısmındaki optional updates kayboldu. check for updates tıklıyorum dil paketi ile ilgili bir update çıkmıyor. microsoftun sitesine baktım ordan indireyim diye. orda da win 7 beta versiyonu için var.

sizce nasıl çözerim bu sorunu?

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Gizli Güncellemeleri kontrol et.

xcvjn6.jpg

Olmazsa Bölge ve Dil menüsü üzerinden git.

1z4i9mw.jpg

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
restore hidden updates (gizli güncelleştirmeleri geri yükle) tıkladığım zaman sadece office 2007 güncelleştirmesi var bi tane o çıkıyo. bölge ve dil seçenekleri kısmında dediklerinizi yapınca de update sayfası açılıyo ama dil paketi ile ilgili hiçbir şey yok ortada.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
C:/Windows/SoftwareDistribution/Download

Burası Update Folder. İndirilmiş ama yüklenmemiş olma ihtimali var mı? Yüksek Mb'a sahip olanı kontrol et.

---------- saat 12:56 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:45 eklenmişti ----------

http://rapidshare.com/files/2606083...2_Turkce_Dil_Paketi.www.cshtr.com.HDikmen.rar

http://rapidshare.com/files/2606084...4_Turkce_Dil_Paketi.www.cshtr.com.HDikmen.rar

Bunlarda internete yapılan upload'lar. İlki x86.
Kontrol etmedim. Virus taraması yapmanı tavsiye ederim. Şifre linkte yazan site ismi.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
her ikinizden de Allah razı olsun. @tolgasal kardeşim verdiğin linkler rapid ve rapid bugün bana gıcık sanırım :D bir türlü indiremedim rapidden.

ama @mned arkadaşın verdiği link ilaç gibi geldi gerçekten. bugün sabah epey microsoftun sitesinde aradım ama bulamamıştım ben. neyse şimdi indiriyorum. kurup sonucu yazarım buraya.

---------- saat 17:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:30 eklenmişti ----------

@mned verdiğin ile kurdum ve çalışıyor. teşekkürler.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
her ikinizden de Allah razı olsun. @tolgasal kardeşim verdiğin linkler rapid ve rapid bugün bana gıcık sanırım :D bir türlü indiremedim rapidden.

ama @mned arkadaşın verdiği link ilaç gibi geldi gerçekten. bugün sabah epey microsoftun sitesinde aradım ama bulamamıştım ben. neyse şimdi indiriyorum. kurup sonucu yazarım buraya.

---------- saat 17:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:30 eklenmişti ----------

@mned verdiğin ile kurdum ve çalışıyor. teşekkürler.

Rica ederim. Çok büyük olmamakla beraber istediğin şeyleri, istediğin alternatif bir siteye upload edebilirim.

Ve haklısın Microsoft'un sitesinde aradığın şeyi bulmak bana da her daim işkence gelmiştir. Ayrı bir yetenek istiyor :)

Sorununun çözüldüğüne sevindim.