Windows 7 sürekli ekran gelip gidiyor / NVIDIA sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ertuğrul Damar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese iyi forumlar asus n56vz laptopum var 1-2 gün önce formatladım windows 7 kurdum asusun sitesinden driverları indirdim nvidia driverini yükleyince ekran sürekli gidip gelmeye başladı ekran kartım nvidia geforce 650M birde intel hd graphics 4000 sıkıntı nvidia'da ekran kartını devre dışı bıraktım aygıt yöneticisinden sorun düzeldi ama oynadığım oyunlara felan nvidia gerekiyor bunun çözümü nedir yeni driver mi yüklemeliyim ?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
NVIDIA'nın sitesinden, en son grafik sürücüsünü "temiz kurulum" seçeneği ile kurar mısın. Link. (Sadece kurulumu başlatın. İşlemler otomatikman şöyle ilerliyor: İlk olarak mevcut sürücü kaldırılır, sistem baştan başlatılır ve yeni sürüm kurulur.)

Konunuz, "Windows" alt başlığından "Sürücüler ve Güncellemeler" alt başlığına taşındı.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,139
Mevcut sürümü DDU ile tamamen kaldırıp eski bir bir sürümü deneyin.

Ertuğrul Damar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
NVIDIA'nın sitesinden, en son grafik sürücüsünü "temiz kurulum" seçeneği ile kurar mısın. Link. (Sadece kurulumu başlatın. İşlemler otomatikman şöyle ilerliyor: İlk olarak mevcut sürücü kaldırılır, sistem baştan başlatılır ve yeni sürüm kurulur.)

Konunuz, "Windows" alt başlığından "Sürücüler ve Güncellemeler" alt başlığına taşındı.
Mevcut sürümü DDU ile tamamen kaldırıp eski bir bir sürümü deneyin.
ikisinide wifi bulunca yapacağım sonucu tekrar yazarım teşekkürler