Windows 7 Bios Format Atma

Bu konuyu okuyanlar

Cesiko077

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Format Atmak İstiyorum Cd Ve Usb yok Sıralama Nasıl yapmam gerekiyor nolur yardım edin

Ekli dosyalar

• 46E4F52E-3A81-4F1A-BDE9-FBB51997CC85.jpeg
    46E4F52E-3A81-4F1A-BDE9-FBB51997CC85.jpeg
    329.9 KB · Görüntüleme: 389

OguzBeyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cd ve usb olmadan bi̇osdan format atman mümkün deyi̇l ama exe dosyasiyla atabi̇li̇rsi̇n i̇nternette veya youtube de bi̇raz araştir exe dosyasini bulursun

Cesiko077

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar açılmıyor kardeş windows 10 yüklüyordum yüklenmedi burda kalıyor

Ekli dosyalar

• F383545D-3173-4389-ABEF-9887C0E3A4A3.jpeg
    F383545D-3173-4389-ABEF-9887C0E3A4A3.jpeg
    54.3 KB · Görüntüleme: 328

OguzBeyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayar açılmıyor kardeş windows 10 yüklüyordum yüklenmedi burda kalıyor
  • Yükseltmeyi denemeden önce Antivirüs programınızı devre dışıbırakın (tercih edilen şekilde kaldırın).
  • Birkaç kez yeniden başlatıp tekrar deneyin.
  • Genel USB Cihazlarını Devre Dışı Bırak (örnek - Akıllı Kart Okuyucu).
  • Bir SCSI sabit diski kullanıyorsanız, depolama aygıtınız için bir thumdrive'da bulunan sürücülere bağlı olduğundan ve bağlı olduğundan emin olun. Windows 10 kurulumu sırasında, Özel Gelişmiş Seçeneği tıklayın ve SCSI sürücüsü için uygun sürücüyü yüklemek için Sürücü Yükle komutunu kullanın. Bu işe yaramazsa ve kurulum hala başarısız olursa, IDE tabanlı bir sabit diske geçmeyi düşünün.
  • Temiz bir önyükleme yapın ve tekrar deneyin.
  • .ISO dosyasını kullanarak yükseltme yapıyorsanız, kurulum sırasında İnternet bağlantınızı kesin, eğer LAN (Ethernet) veya Wi-Fi ile bağlıysanız, her ikisini de devre dışı bırakın ve kurulumu tekrar deneyin.
  • Windows Update üzerinden güncelleme yapıyorsanız, indirme işlemi% 100'e ulaştığında Internet LAN (Ethernet) veya Wi-Fi bağlantısı kesilir ve yüklemeye devam edilir.
  • Bu işe yaramazsa, mümkünse yükseltmek için .ISO dosyasını kullanmayı deneyin.
  • Bir alana bağlıysanız, yerel bir hesaba geçin.
  • Makineye bağlı herhangi bir harici aygıtınız varsa, bunları çıkarın (örneğin, oyun denetleyicileri, USB anahtarları, harici sabit disk, yazıcılar, önemli olmayan aygıtlar).

Cesiko077

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayar açılmıyor kardeş windows 10 yüklüyordum yüklenmedi burda k
CD VE USB OLMADAN BİOSDAN FORMAT ATMAN MÜMKÜN DEYİL AMA EXE DOSYASIYLA ATABİLİRSİN İNTERNETTE VEYA YOUTUBE DE BİRAZ ARAŞTIR EXE DOSYASINI BULURSUN
  • Yükseltmeyi denemeden önce Antivirüs programınızı devre dışıbırakın (tercih edilen şekilde kaldırın).
  • Birkaç kez yeniden başlatıp tekrar deneyin.
  • Genel USB Cihazlarını Devre Dışı Bırak (örnek - Akıllı Kart Okuyucu).
  • Bir SCSI sabit diski kullanıyorsanız, depolama aygıtınız için bir thumdrive'da bulunan sürücülere bağlı olduğundan ve bağlı olduğundan emin olun. Windows 10 kurulumu sırasında, Özel Gelişmiş Seçeneği tıklayın ve SCSI sürücüsü için uygun sürücüyü yüklemek için Sürücü Yükle komutunu kullanın. Bu işe yaramazsa ve kurulum hala başarısız olursa, IDE tabanlı bir sabit diske geçmeyi düşünün.
  • Temiz bir önyükleme yapın ve tekrar deneyin.
  • .ISO dosyasını kullanarak yükseltme yapıyorsanız, kurulum sırasında İnternet bağlantınızı kesin, eğer LAN (Ethernet) veya Wi-Fi ile bağlıysanız, her ikisini de devre dışı bırakın ve kurulumu tekrar deneyin.
  • Windows Update üzerinden güncelleme yapıyorsanız, indirme işlemi% 100'e ulaştığında Internet LAN (Ethernet) veya Wi-Fi bağlantısı kesilir ve yüklemeye devam edilir.
  • Bu işe yaramazsa, mümkünse yükseltmek için .ISO dosyasını kullanmayı deneyin.
  • Bir alana bağlıysanız, yerel bir hesaba geçin.
  • Makineye bağlı herhangi bir harici aygıtınız varsa, bunları çıkarın (örneğin, oyun denetleyicileri, USB anahtarları, harici sabit disk, yazıcılar, önemli olmayan aygıtlar).
kardeş windows. 10 istemiyorum artık düzelsin onu istiyorum