Windows 2008 Server

Bu konuyu okuyanlar

mykanos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba arkadaşlar şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkürler
Bizim derste hoca isteyenlere işletim sistemleri kurduruyor bende işletim sistemini artık herkes kuruyor şöyle güzel birşeyler yapayım hamde öğrenmiş olurum belki bir gün işime yarar diyerekten hocaya ben server kurayım falan dedim banada herhalde bu biliyor herhalde diyerekten birazda küçümseyerek baktı ama hoşunada gitmedi değil(ehehe) neyse arkadaşlar konu bu değil benim hem mail server,Web server,file server kurmam gerek vaktim daha bolca var sizlerinde yardımına ihtiyacım var hem Windows sisteminde hem de Linux işletim sisteminde bu işleri yapmam gerekiyor. Şimdi ben hem server kurucam hem kullanıcı ekleyecem başka mesela yetkilendirmeler yapacağım bana nasıl yol izlemem gerektiğini söylerseniz çok minnettar olurum.Birde bir bilgisayara hem Web server hem file server hem mail server kurabilir miyim ? Şimdiden bir de bilgisayar özellikleri diyecek arkadaşlar olursa zaten uzun süreli sistem olmayacak kurduğumda canlı kanlı çalıştırabileyim yeter .