Windows 10'da aldığım ikili hata (0x80072f76 - 0x20016)

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf DONER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardıma ihtiyacım var Windows ile alakalı hiçbirşey yapamıyorum windows 10 kullanıcısıyım, Mesela başlat menüsünü açamıyorum. Kurtarma kısmından ayarlara giremiyorum yani Windows ile alakalı hiç birşey yapamıyorum.

PowerShell le herşeyi denedim ancak olmadı

0x80072f76 - 0x20016 diye bir hata alıyorum sıfırlamak istediğimde birinin bana

rehberlik etmesi lazım

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Merhaba;
Windows 10'un tam olarak hangi sürüm ve derlemesini kullanıyorsunuz ve bu sorun neden sonra oluştu?
Hep aynı hata kodunda mı hata alıyorsunuz yoksa farklı işlemlerde farklı hatalar mı çıkıyor? Bilgi verir misiniz.

Edit:
Konu başlığınız içeriğe uygun olarak yeniden düzenlendi; başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "sorun var", gibi başlıklar yerine konuyu açıklayıcı, anlatıcı başlıklar seçilmelidir.

Yusuf DONER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu hatayı Windowsu tekrar kurmaya çalışırken aldım, Birde Windowsun görev çubuğu ile ilgili hiçbir görevi gerçekleştiremiyorum. Bu Sorun windowsun - shift e basarak yeniden başlat kısmından sıfırlamıştım ancak bazı şeyler sıfırlanmadı ve windows ile ilgili hiçbir şey yapamamaya başladım

- Windows 10 Home Single diyor ancak çok anlamadım 2018 Microsoft Corporation

DLL Suite diye bir program var arkadaşlarım tavsiye etti sizde tavsiye edermisiniz ?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Temiz kurulum sonrasında bu gibi bir sorun olmaz, en son sürümü indirip Windows'u yeniden kurunuz.
Windows 10 Single language sürümü medyasını (Windows 10 core) şu konuda anlatıldığı şekilde indirin. Eğer kurulumda USB kullanıyorsanız, şu konuda anlatıldığı şekilde de yazdırın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

DLL Suite diye bir program var arkadaşlarım tavsiye etti sizde tavsiye edermisiniz ?
Temiz kurulum yapınız, bu vb sitelerin şu sorunu çözeceğini sanmıyorum.

Son düzenleme: