Windows 10'a Geçemiyorum

Bu konuyu okuyanlar

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
laptopum lenovo z500 harddisk değiştikten sonra değiştiren arkadaş windows 7 yüklemiş şimdi 7'den 10'a geçmeye çalıştığımda şöyle bi hata alıyorum başta bu hatayı %50'de şimdi %72 de alıyorum

http://i.hizliresim.com/G55jGr.png

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
korsan win 7 yüklemiştir o arkadaş bundan önce win 8 in hangi sürümü vardı orjınalmiydi ?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Yüklemeyi iso dosyası ile deneyin

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Microsoftun web sitesinde windows 10 dosyaları var onu indirip öyle yüklemeyi deneyin.

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bu şekilde kuruyorum zaten ona rağmen hata veriyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

korsan win 7 yüklemiştir o arkadaş bundan önce win 8 in hangi sürümü vardı orjınalmiydi ?

bundan önceki windows 8.1 de orjinal değildi açıkçası ama yüklemeyi başarıyla yapmıştı bu w7 orjinal mi bilmiyorum ama baktığımda lisanslı gözüküyor

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Daha önce yükseltme yaptıysanız sıfırdan kurulum yapın

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Yükseltme ile yapmaya çalışıyorsanız sıfırdan yapın.

leanardo

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
orjinal değilse yükseltmeyle hiçte uğraşma temiz kurulum yap gitsin

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Daha önceden yükseltme yaptıysanız sıfırdan kurulum yapın.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
sıfır kurulumu nasıl yapıcam ?

İndirdiğiniz iso doyasını nero ile dvd ye ya da rufus ile usb'ye yazdırın. Bilgisayarı kapatıp açın marka logosu geldiğinde bios'u açma tuşuna basın. (F10-f8-f2 değişiyor bilgisayara göre) bilgisayarı dvd-usb'den başlatın.

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
İndirdiğiniz iso doyasını nero ile dvd ye ya da rufus ile usb'ye yazdırın. Bilgisayarı kapatıp açın marka logosu geldiğinde bios'u açma tuşuna basın. (F10-f8-f2 değişiyor bilgisayara göre) bilgisayarı dvd-usb'den başlatın.

rufus değilde bu widows media creation tool 'da başka bilgisayar için yükleme dosyası oluşturun diyor onunla yapsam olurmu ?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Eğer daha önce etkinleştirilmiş windows'un üzerine kurduysan 10'u artık kendiliğinden etkinleşir

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Eğer daha önce etkinleştirilmiş windows'un üzerine kurduysan 10'u artık kendiliğinden etkinleşir

şu anki yüklü w7'yi orjinal sanıyordum ama bi kaç güncelleştirmeden sonra orjinal olmadığı ortaya çıktı malesef

mseemektar

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Windows 8 olanları yükleyebilirsiniz pek bir sorun çıkarmaz.

tamamdır hocam öyle yaptım teşekkürler :) çok soru sordum ama şimdi bi sorum daha olcak cs:go'yu açmayı deniyorum ekran 1-2 sn siyah oluyor açılcak gibi sonra masaüstüne atıyor bidaha girmeyi denediğim zaten oyun zaten çalışıyor deniyo ve steamde ben oyundaymışım gibi gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
tamamdır hocam öyle yaptım teşekkürler :) çok soru sordum ama şimdi bi sorum daha olcak cs:go'yu açmayı deniyorum ekran 1-2 sn siyah oluyor açılcak gibi sonra masaüstüne atıyor bidaha girmeyi denediğim zaten oyun zaten çalışıyor deniyo ve steamde ben oyundaymışım gibi gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim

Steamden aldıysanız indirdiğiniz dosyaları ve oyunu tamamen silin, korsan indirdiyseniz oyunu kaldırın iyi temizleyin yeniden yükleyin.