Windows 10 Youtube video izleyememe

Bu konuyu okuyanlar

Just Warning 36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar son iki gündür değişik bir olay yaşıyorum.Aşğaıya bıraktığım resimdeki gibi oluyor bazen Youtube.Bunu nasıl çözeceğim?Cevapları Bekliyorum.
66387
66387
66387

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Kardeş konuyu yazdığın bölüme baktın mı hiç?

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13

Just Warning 36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bu sıkıntı senden ziyade youtube ile ilgili ben de macbook pro var bende de oluyor genelde aynısı. Tarayıcıyı tam ekran kullanmayı dene tahminim düzelir.
Bu sorun 2 gün önce başladı.Netflix'te film izliyordum ondan sonra hay aksi diye bir kaç tane hata verdi google.Youtube'ye girip çözümüne bakıyım derken Youtube resimdeki gibi oldu.Bu arada sorunum düzelmedi.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Farklı Tarayıcılarla Denedin mi chrome opera mozilla firefox safari gibi birde adobe flash player yüklü ve güncel mi

Just Warning 36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Farklı Tarayıcılarla Denedin mi chrome opera mozilla firefox safari gibi birde adobe flash player yüklü ve güncel mi
Bu sorun Google'da oldu.Birde başka bir tarayıcıya geçmeden bu sorunu düzeltmenin bir yolu yokmu?Chrome'a çok alıştımda.

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Şöyle Bir Video Buldum Bir Deneyin Birde Chrome Arada Güncelleme Geliyor Güncellerseniz Belki Düzelir

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
bence sorun tarayıcıdan olabilir kaldır diski temizlet restart yap tekrar kur...

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Evet hesaplara yeniden girmen gerekicek

Just Warning 36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bunu Dene Birde Adobe Flash Player Yüklü Ve Güncel Mi

Adobe Flash Player İndir Kur
Adobe Flash Player Yükleme

Google Chrome Güncelleme
Onlarla ilgili bir sorun yok.Chrome baktım güncelmiş.Sorun tarayıcıdaymış.Bu arada video bazen resimdeki gibi oluyor,bazen ise video açıldıktan 2 saniye sonra google siyah oluyor ancak video açılıyor.Anlayamadım sorun Tarayıcıdamı?Yoksa Youtube'demi?

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Başka bir tarayıcıda sıkıntı yoksa tarayıcı ile alakalıdır ben opera kullanıyorum mesela bana göre efsane bir tarayıcıdır vpn reklam engelleyici olsun değişmem diğer tarayıcılara

Son mesajlar