Windows 10 Wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

JoHnNy38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhaba forumdaşlar,msi laptobumda wifi problemi var.Normal bir şekilde bağlanıyor ancak bazen bağlantı kesiliyor.Wifi da beyaz bir yıldız işareti beliriyor sanki kendini bekleme moduna alıyormuş gibi.Bağlan dediğimde tekrar bağlanıyor.Bunun çözümü nedir?

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
wifi aygıtı ne ona bak... onuda yaz... bilgisayarıma sağ tıkla yönet tıkla açılan pencerede aygıt yöneticisine bak...

JoHnNy38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Intel wirelles ac-9462 driveri güncel ve ayrıca gelişmiş güç seçeneklerinden bu aygıtı kapat kısmını deaktive de ettim değişen bişey yok

MertoCool

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Win10 da wifiyle ilgili genel bir problem var. Geçenlerde sattığım laptopımda da bu sorun vardı. Güncellemeleri devamlı yaptıktan sonra bir anda problem çözüldü. Bunun yanında bu sorunla ilgili çözüm videolarıda var. Eğer izlemediysen tavsiye ederim belki yardımı dokunur. Eğer windowsun orijinalse güncellemeleri otomatik yaptır yararını illaki görürsün.

JoHnNy38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windowsum orijinal ve güncellemeleri yapıyorum,ilgili çözüm videolarını da izledim.Fakat şu an problem çözülmüş gibi duruyor sanırım problem internette ve modemdeydi.Cevaplarınız için teşekkür ederim.