Windows 10 wifi bağlanmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Nicat Hesenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Selamlar.Windows 10 ile ilgili sorunum var.Rica ediyorum bilgisi olan varsa benimle paylaşsın.Sorunum şu.Windows 10 home temiz kurulum.Sorunum wifi ile ilgili.Laptopu yeniden başlatıyorum sorun yok.Laptop açılıyor wifi bağlanıyor hersey tamam.Ama laptopu yeniden başlatmayipta kapatıp açınca wifiye bağlanamıyorum,yani wifi adaptör çalışıyor benim router adresi görüyor ama bağlanmıyor.Bozukluğun giderilmesi yapıyorum herşey tamam bağlanıyor.Bunun sebebi nedir,ve nasıl onara bilirim.Saygılarla

Nicat Hesenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Özür dilerim doğru yerde konu açmamışım.Konuyu burda kapatıyorum ve doğru yere koyalıyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konuyu doğru yere taşımama rağmen konu doğru yerden silindi.Neyse.Konu hala aktiv.Yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar

Son düzenleme:

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Laptopunuzun modeli ne? Yakın zamanda güncelleme yaptınız mı wifi sürücüsüne?

Nicat Hesenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle teşekkür ederim.Şöyle anlatayım. 3 gün önce Laptopu formatladım güncelleme yapmadan.Temiz kurulum.Laptop HP 550 A334. 3 GB dd2 ram,1,4 GHZ intel 2 duo cpu.384 MB intel 965 express chipset family videokart.Windows 10 nu rahat kaldırıyor Hiç bir sıkıntı yok taş devrinden kalmasına rağmen)).Öğle gözüküyorki bütün driverler güncel.Tabi ben kontrol etmedim hepsini.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Öncelikle teşekkür ederim.Şöyle anlatayım. 3 gün önce Laptopu formatladım güncelleme yapmadan.Temiz kurulum.Laptop HP 550 A334. 3 GB dd2 ram,1,4 GHZ intel 2 duo cpu.384 MB intel 965 express chipset family videokart.Windows 10 nu rahat kaldırıyor Hiç bir sıkıntı yok taş devrinden kalmasına rağmen)).Öğle gözüküyorki bütün driverler güncel.Tabi ben kontrol etmedim hepsini.

Öncesinde hangi sistemi kullanıyordunuz hocam?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncesinde hangi sistemi kullanıyordunuz hocam?

8.1 mi 7 mi?

Son düzenleme:

Nicat Hesenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 pro x32.Onuda söyleyimki windows 10 na geçmeden önce windows 7 kadar stabilini hiç görmedim.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Windows 7 pro x32.Onuda söyleyimki windows 10 na geçmeden önce windows 7 kadar stabilini hiç görmedim.

Hocam @Görkem Say bu işi çözer. Ben altından kalkamadım :) Sürücü çakışıyor anladığım kadarıyla, Windows 10 desteklemiyor da. Nasıl çözülür Görkemciğim bilir.

Nicat Hesenov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olsun.Yinede sice çok minnetdarım bana destek olduğunuz için.Azerbaycandan selamlar saygılarla.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Eski donanımların Windows 10 ile böyle sıkıntılar çıkarması normal diyebilirim. Benimde 9 yıllık Acer marka Laptop var evde Windows 10 da sıkıntı yaşıyor. Bir çözümü ve nedeni de yok ama sistemle uyuşmuyor. Windows 10 açıkçası biraz cins bir sistem. Uyum yakalanırsa %100 verimle çalışıyor, uyum olmazsa da böyle saçma sıkıntılar baş gösterebiliyor. %100 disk kullanımı da buna örnek mesela. Windows 7 de böyle sıkıntılarınız yoktu sanırsam?

osmangeyik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Selamlar.Windows 10 ile ilgili sorunum var.Rica ediyorum bilgisi olan varsa benimle paylaşsın.Sorunum şu.Windows 10 home temiz kurulum.Sorunum wifi ile ilgili.Laptopu yeniden başlatıyorum sorun yok.Laptop açılıyor wifi bağlanıyor hersey tamam.Ama laptopu yeniden başlatmayipta kapatıp açınca wifiye bağlanamıyorum,yani wifi adaptör çalışıyor benim router adresi görüyor ama bağlanmıyor.Bozukluğun giderilmesi yapıyorum herşey tamam bağlanıyor.Bunun sebebi nedir,ve nasıl onara bilirim.Saygılarla

Selamlar kardeşim, aynı sorunu bende yaşadım, sorun wireless adaptörünün driverı windows 10'a uyumlu olmaması. Sinirden bilgisayarımı kıracak duruma gelmiştim, en sonunda kullanılmayan başka bir notebook wireless kartıyla değiştirdim sorunu bu şekilde çözdüm, şuan hiç sorun yaşamıyorum. Bilgisayarcılardan çok uyguna bulabilirsin,

Örnek kart