Windows 10 wifi ağına bağlanmiyor

Bu konuyu okuyanlar

RespectionTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi zamanlar pc windows 8.1 idi ben bunu 10 yapmak istedim ve yükledim sonradan bilgisayara bisey oldu tamire verdik geri aldigimda windows 10 olmuştu yani neyse bilgisayarda wifi ye bağlanamıyorum "Bağlı Değil - Hiç Bağlantı yok" hatasini alıyorum birakin kendi modemini orasi bomboş görünüyor baska modem isimleride cikmiyor arkadaslar lutfen yardim edin pc markasi asus

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
En son güncel Ağ(wifi) driverın yüklü değilse ilkönce onu yüklemelisin. Örneğin 802.11 n gibi 802.11ac gibi.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Simgenin üzerine sağ tıklayıp sorunları gider deyin çıkacak sonuç size yol gösterici olacaktır.

RespectionTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar direk format attırsam yani kafam basmiyor bu tür şeylere format çözüm olurmu ?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Arkadaşlar direk format attırsam yani kafam basmiyor bu tür şeylere format çözüm olurmu ?
Format attığınızda da olur ve açılışta wifi ağını görür ve şifre ile girmenizi ister. Zaten bir kez girildiğinde ondan sonra otomatik olarak bağlanıyor.

RespectionTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wifi simgesine tikladim sorunları gidere tikladim sorun gider dedim sorun çıkti boyle "Wi-fi bağdaştırıcısının sürücüsünde bir sorun olabilir" yaziyor onara tikliyorum "Düzeltilmedi" yaziyor şimdi 40 lira da cebimde dursun istiyorum en son çare format Allah aşkına yardım

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Wifi simgesine tikladim sorunları gidere tikladim sorun gider dedim sorun çıkti boyle "Wi-fi bağdaştırıcısının sürücüsünde bir sorun olabilir" yaziyor onara tikliyorum "Düzeltilmedi" yaziyor şimdi 40 lira da cebimde dursun istiyorum en son çare format Allah aşkına yardım
Modem sürücünü güncelleyin, aygıt yöneticisine girip ağ bağdaştırıcıları bölümünden sağ tıklayıp güncelleme yapın PC' yi açıp kapatın düzelmesi lazım. Bilgisayar sorunu söylemiş size.

RespectionTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem sürücünü güncelleyin, aygıt yöneticisine girip ağ bağdaştırıcıları bölümünden sağ tıklayıp güncelleme yapın PC' yi açıp kapatın düzelmesi lazım. Bilgisayar sorunu söylemiş size.
--- Gönderi Güncellendi ---
Denedim ancak zaten güncel diyor

RespectionTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelledim fakat yine aynı sizide uğraştırdığım için özúr dilerim galiba 40 lira yanicak neyse iyi gunler

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Wifi adaptörü kapalı olabilir. Bazen laptopların kenarlarına veya fn ile bir tuş kombinasyonuna bağlanıyor. Fiziksel bir tuş da olabilir. Cihazın tam modeline göre bakılabilir.