Windows 10 Ürün Anahtarı ?

Bu konuyu okuyanlar

iyidesanane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Asus Z390-F gaming anakart var bende yeni aldım . Windows ürün anahtarı bu anakartta oluyor mu ? Sitesine baktığımda işletim sistemi kısmında Win10 yazıyor o kafamı karıştırdı . Ayriyeten almam mı gerekli ürün anahtarı .

umitarabaci

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Windows 10 a tam uyumlu anlamında,eski anakartlarda xp/win7 yazardi sonra windows 8 yazıyordu

iyidesanane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarı yeni topladım windows 10 home yükledim şuanda yüklü sadece key kaldı işte
elinde kullanmadigin windows 7 key etiketi varsa windows 10 satin almadan once,windows 10 home yukleyip bu keyle etkinlestirmeyi deneyebilirsin

iyidesanane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birde şey soracağım , Windows 10 ürün etkinleştirme anahtarı satılan sitelerden temin ettiğimde Windows 10 orijinal sürüm mü oluyor korsan sürüm mü ? Güncelleme falan alıyor mu ?

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birde şey soracağım , Windows 10 ürün etkinleştirme anahtarı satılan sitelerden temin ettiğimde Windows 10 orijinal sürüm mü oluyor korsan sürüm mü ? Güncelleme falan alıyor mu ?
Webtekno deniyor 30tl ye Win10 Aldık Diye Orjinal Çıkıyor O Videodaki Siteden Alabilirsin

iyidesanane

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence onlara pek güvenme
Ürün anahtarı vermeyeceklerini sanmıyorum vermesine verirlerde Orjinal mi olacak verdiklerinde asıl konu o i Serial key generator programından vereceklerse bende hallederim onu . O yüzden sordum .
Yapan varsa bilgi verirse çok sevinirim .
Ürün anahtarını aldım Güncelleme geldikten sonra tekrar ürün anahtarı girmem gerekecek mi falan .