Windows 10 Sorun

Bu konuyu okuyanlar

HP LAPTOP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar şimdi benim bilgisyarım bir gün bir anda yavaşladı 140 fps aldığın oyun da 20 fps verdi sonra ben bunu windows kurtarmadan sıfırladım ama şimdi windows edge ve başlatmenüsüne bastığımda hiç bir ayarı açamıyorum açamadığım için güncellemeri de kontrol edemiyorum yazıyorum foto su çıkıyorum ama sol tık yaptığımda açmıyor acil yardım lazım

---- Mesajlar birleştirildi ----

he birde sıfırlarkende son adımda mavi ekranda kaldı kapadım açtım anonim olarak kullan diyince oldu sadece ama o mavi ekranda kaldığındada profili açmış

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Format. O kasmaların sebebi de driver olmalı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
hangi driver bunu yapar diyinde ona göre güncelliyim pek bi bilgim yok
Hayır sıfırlarken sorun çıkmış onun sebebini bilmiyorum. Ama oyunların en başta kasma sebebi ekran kartı driverı kaynaklı olabilir.

HP LAPTOP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hayır sıfırlarken sorun çıkmış onun sebebini bilmiyorum. Ama oyunların en başta kasma sebebi ekran kartı driverı kaynaklı olabilir.
benim şimdi ne yapmam lazım sıfırlarken benden cloud u pc de mi olsun sanal mı diyor ileri diyorum mavi ekran da kalıyor benim şimdi ne yapmam lazım

şimdi pc açık windowsla gelen hiç bir şey açılmıyor windows updater vs sadece benim harici hdd den attığım google chroma ve ondan indirdiğim steam diğer şeyler çalışmıyor paint falan açıyor ama ayarları açmıyor sonra updater ı güvenlik duvarını vs

şimdi pc açık windowsla gelen hiç bir şey açılmıyor windows updater vs sadece benim harici hdd den attığım google chro

şimdi pc açık windowsla gelen hiç bir şey açılmıyor windows updater vs sadece benim harici hdd den attığım google chro

roma ve steam çalşıyor sadece ve ekrankartı driver ı yüklemeden öncede saptık yapınca yenile menüsü çıkmıyodu şimdi çıkıyor

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Dosyalarınızı alabiliyorsanız alın. Sıfırlama yarıda kalmış. Temiz kurulum yapın.

HP LAPTOP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
windows tuşuna basınca çıkıyor arayüz ama neye dokunursam dokunayım açılmıor ve 10sn içinde arayüzde kapanıyor

Dosyalarınızı alabiliyorsanız alın. Sıfırlama yarıda kalmış. Temiz kurulum yapın.
onu nasıl yapıcam

Son düzenleme:

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Format atacaksınız. Ya da birisine attırın.

HP LAPTOP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benim windows pc ile gelen windows orjinal cd yok bende exper firmasının attığı windows 10

benim windows pc ile gelen windows orjinal cd yok bende exper firmasının attığı windows 10
ne yapmam lazım

?

Son düzenleme:

Scalh

Doçent
Reaksiyon puanı
273
Adam bıkmış çekip gitmiş :D Bunda anlamayacak bir şey yok. Format atacaksınız, bir zahmet Google amcaya sorun, o göstersin. Her şey de devletten beklenmez ;)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Adam bıkmış çekip gitmiş :D Bunda anlamayacak bir şey yok. Format atacaksınız, bir zahmet Google amcaya sorun, o göstersin. Her şey de devletten beklenmez ;)
Duygularıma tercüman oldunuz.:)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Merhaba arkadaşlar şimdi benim bilgisyarım bir gün bir anda yavaşladı 140 fps aldığın oyun da 20 fps verdi sonra ben bunu windows kurtarmadan sıfırladım ama şimdi windows edge ve başlatmenüsüne bastığımda hiç bir ayarı açamıyorum açamadığım için güncellemeri de kontrol edemiyorum yazıyorum foto su çıkıyorum ama sol tık yaptığımda açmıyor acil yardım lazım

he birde sıfırlarkende son adımda mavi ekranda kaldı kapadım açtım anonim olarak kullan diyince oldu sadece ama o mavi ekranda kaldığındada profili açmış
Win10 un klasik sorunudur yavaş çalışma. Bunun nedeni tamamen harddiskten kaynaklı. HDD de bir problem olduğunda çok kasıyor , %100 kullanım gösteriyor. Bu nedenle format atman da problemini geçirmeyebilir. Hdd değişimi yapılması gerekebilir.
Şimdiden kolay gelsin.