Bu konuyu okuyanlar

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
B2B portal üzerinden almış olduğum WİNDOWS 10 PRO sürümü için geçerli RETAİL lisans anahtarları satıyorum. Satın almış olduğunuz lisans kodunuzu aynı anda 3 bilgisayarda aktif olarak kullanabilirsiniz. Her bir anahtar 3 bilgisayarı aktif etme hakkına sahiptir. Anahtarlar RETAİL yapıda olduğu için herhangi bir kısıtlama olmadan süresiz olarak kullanılabilmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda benimle iletişim sağlayabilirsiniz. Lisans kodunuzla ilgili hata olması durumunda satın alıma onay vermeyiniz. Böylelikle ücretiniz güvende olacak ve size iade edilecektir.

Sahibinden sitesinde böyle bir ilan oluşturabildim. Satın alım gerçekleştirmeniz durumunda lisans kodunuzu mesaj olarak sizlere ileteceğim. GET olarak ilan oluşturduğum için ödemeleriniz güvence altında olacaktır. Gerekli testlerinizi yaptıktan günler sonra ödemeye onay verebilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-10-destekli-retail-firewall-579127129/detay/

Lisans anahtarınızın durumunu sorgulamak için komut satırına: slmgr.vbs -dli

kodunu girerek sorgulama yapabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

katipefendi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür etmek için üye oldum. Kendisinden satın aldığım lisans söylendiği gibi retail çıktı. Doğrulama yaptım. Yanında hediye verdiği office 2016 lisans anahtarı için ayrıca teşekkür ederim. Kaliteli satıcı.

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Teşekkür etmek için üye oldum. Kendisinden satın aldığım lisans söylendiği gibi retail çıktı. Doğrulama yaptım. Yanında hediye verdiği office 2016 lisans anahtarı için ayrıca teşekkür ederim. Kaliteli satıcı.
İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Desteğiniz için ben teşekkür ederim.

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
peki ne fark var bu 600 liralık windowsla

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
peki ne fark var bu 600 liralık windowsla
Merhaba, 600 lira ödediğiniz windows beraberinde kutulu olarak gelir. Teknik bir problem yaşamanız durumunda destek alabilirsiniz.
Buradan alacağınız lisans kodu kutusuz olarak teslim edilir. Problem yaşamanız durumunda bireysel olarak destek verilmez.
Aktifleştirme, orjinallik ve güncelleme desteği gibi konularda ise aralarında fark bulunmamaktadır. Aktifleştirme konusunda problem olması durumunda ödediğiniz ücret eksiksiz olarak iade edilir.

Vieenx

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba, 600 lira ödediğiniz windows beraberinde kutulu olarak gelir. Teknik bir problem yaşamanız durumunda destek alabilirsiniz.
Buradan alacağınız lisans kodu kutusuz olarak teslim edilir. Problem yaşamanız durumunda bireysel olarak destek verilmez.
Aktifleştirme, orjinallik ve güncelleme desteği gibi konularda ise aralarında fark bulunmamaktadır. Aktifleştirme konusunda problem olması durumunda ödediğiniz ücret eksiksiz olarak iade edilir.
hmm peki bir sıkıntı çıkınca sizle mi iletişime geçmeliyiz

mustafaylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
37
hmm peki bir sıkıntı çıkınca sizle mi iletişime geçmeliyiz
Lisansı kullandıktan sonra herhangi bir problem olması durumunda elbette bildirebilirsiniz. Sahibinden üzerinden de lisans kodu çalıştıktan sonra onay verirsiniz. Böylece ödemeniz de güvende olur.