Windows 10 Nasıl Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Aşağılamaya çalışmışsınız gibi birşey olmuş ancak ben zaten imam hatip öğrencisiyim ve babam din görevlisi babam ne derse onu dinlerim. Müslüman olmayan insanlardan alışveriş yapmakta problem görülmemiş ki müslüman değiller diye haklarını yeme hakkını bize kimse vermiyor. Ben araştırmamı yapıyorum. @ForeverPower41 zaten bana gerekli açıklamayı yaptı. Yorumunuz birazcık aşağılayıcı kırıcı olmuş iyi günler.
Ben ne yazmışım, sen ne anlamışsın... Neyse uzatmaya hiç gerek yok, ben diğer kullanıcılar için görüşümü yazdım, aşağılama değil durum tespiti yapmaya çalıştım. Artık herkes kendine göre fikrini beyan eder ya da etmez ama söylenmeyen noktaları, hassas konuları tartışmak bazen böyle tepkiler doğurabiliyor... İmam hatiplisin veya değilsin benim için bir önemi yok, anlatmaya çalıştığım şeyi anlayamamışsın, orası kafi...

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Hem ne yani İmam hatipli iyi Müslüman diyerleri kötü mü? Din İnsanlık dini. Herkes için eşit. İmam hatipteki ortamı muhabbetleri biliyorum. Erkekler kısmı -sınıf olarak- rezalete yakın. Lakin elbette istisnaları var. Herkes hak yemeyecek, herkes dürüst olacak ve yalan söylemeyeek. Belli azinlik değil.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Konu epeyce dağılmış, kul hakkı, haram, helal, ABD, İsrail, imam hatip, vesaire n'oluyoruz yahu :)

Evet ucuza Windows ürün anahtarları satılıyor. Yalnız bu gibi ucuz lisans anahtarı satan yerlerden alışveriş yapmadan önce, site açıklamalarını okuyun, satıcı yorumlarını mutlaka okuyun, satıcının güvenirliğini araştırın. Bu lisansların nasıl elde edildiği bilgisi belli olmadığı için (mesela ürün anahtarı çalıntı olabilir, daha önceden kullanılmış olabilir, topluca alınmış ürünler olabilir veya hiç kullanılmamış olabilir ya da sahte, asılsız da olabilir) yani her şeye hazırlıklı olun. Şu da var ki her nasıl elde edilmiş olursa olsun, bu gibi satışlar yasal değil. Peki sorun yaşayan var mı? (Çok nadir) Bu da ayrı bir konu. Ayrıca, herhangi bir sorun yaşarsanız, (soruna bağlı olarak) Microsoft bu konuda desteğini de sunmayabilir.

İnternet kafeciler 30TL'ye Windows 10 yüklüyor ben Windows 10 Pro yükletmiştim orjinal 4 ay oldu sıkıntısız kullanıyorum.
Muhtemelen cracklidir o sistem.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ne yazıkki crackli (Nasıl yapıldığını merak edenler varsa diye yazıyorum windows'u flash'a atıyorsunuz kuruyorsunuz :))
Yalnız o kurulu sistemin her Windows güncelleştirmesini alacağı kesin değil; bu, kurulan antivirüsün verimliliğini de etkileyebilir; korsan ve lisanssız yazılımların kullanıldığı savunmasız sistemler virüslere, trojanlara, fidye virüslerine, zararlı kripto para madencilerine ve bilinen ve bilinmeyen daha pek çok siber tehtide davetiye çıkartır. Yazılımları üreticisinin sitesinden indirin ve mutlaka geçerli bir ürün anahtarı kullanın veya özgür ve ücretsiz bir işletim sistemi yükleyip kullanın, sonra kafanız yok yere ağrımasın.