Windows 10 Key Satın Alma

Bu konuyu okuyanlar

AYTKNBYRK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar...Geçenlerde Abra A5'i satın aldım, yakında bilgisayar elime geçecek fakat bir sorun var, Freedos olarak satın aldım. İçerisinde Windows yok. Dolayısıyla Windows10' u satın almayı düşünüyorum fakat çok pahalı.

N11'de ucuza Windows10 satan firmalar gördüm, güvenilir midir? Başka nasıl win10 edinebilirim? OEM şeklinde satıldığından bahsediliyordu fakat pek bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
N11 tarzı yerlerde 20 TL civarına alabilirsiniz yorumlarına bakarak bende Oyunfor aracılığıyla almıştım ama şuan orada pahalı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Merhabalar...Geçenlerde Abra A5'i satın aldım, yakında bilgisayar elime geçecek fakat bir sorun var, Freedos olarak satın aldım. İçerisinde Windows yok. Dolayısıyla Windows10' u satın almayı düşünüyorum fakat çok pahalı.

N11'de ucuza Windows10 satan firmalar gördüm, güvenilir midir? Başka nasıl win10 edinebilirim? OEM şeklinde satıldığından bahsediliyordu fakat pek bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden :)

Ben buradan satın aldım kullanıyorum. Lisans anahtarın gelmesinin uzun sürmesi dışında problem yaşamadım. :) Windows 10 Pro Ürün Anahtarı Key 2018 32/64 Bit Orjinal Lisans - n11.com

Yuzugulenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Windows 10'u ISO şeklinde kurabilirsin kendileri sundukları ürün anahtarlarıyla korsan kullanmadan aktifleştirebilirsin.

Nightmare_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FreeDos a korsan windows kurulursa performans düşer mi?