Windows 10 İşlemci Güç Yönetimi

Bu konuyu okuyanlar

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 10 bilgisayarım da PUBG açarken ısı ölçer program olan speccy adlı programı da aynı anda açtım o anda avast virüs tehditi verdi. Sonrasında işlemci güç yönetimine girip ayarları biraz düşürmek ısıyı azaltmak istiyorum ama ne yazık ki aradıklarımı orada bulamadım. En yüksek işlemci durumu ve en düşük işlemci durumu ve de frekans ayarları yoktu baya araştırdım regedit denedim,boot'a girdim,sistem geri yüklemeyi de denedim ama hala aynı sorunla karşı karşıyayım bilinçli arkadaşlar bana yardım ederse gerçekten ama gerçekten çok mutlu olurum 1 gündür araştırıyorum. Alt tarafa screenshot atacağım.
Screenshot

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bilgisayarının özellikleri be PUBG oynarken bilgisayarın ulaştığı ısı değerleri nedir?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bu dediğin olayın tam olarak hangi nedenden kaybolduğunu veya nasıl geri getirebilirsin konusunda bir fikrim yok ama aldığın ısı değerleri gayet normal bir laptop için o yüzden uğraşmana gerek olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu dediğin olayın tam olarak hangi nedenden kaybolduğunu veya nasıl geri getirebilirsin konusunda bir fikrim yok ama aldığın ısı değerleri gayet normal bir laptop için o yüzden uğraşmana gerek olduğunu düşünmüyorum açıkçası.
Bazı konular görmüştüm ingilizce Windows'un güncellemeyle kapatabileceği hakkında araştırdım ama gene sonuç yok. Sadece pubg de oynamıyorum farklı oyunlarda oynuyorum ve onlara göre ayar yapmam gerekiyor hem ısınmayı önlemek hem de fps'i artırmak için buna ihtiyaç duyuyorum.
Başka bilgisi olduğunu düşündüğün admin var mı ? Özelden mesaj atayım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Bazı konular görmüştüm ingilizce Windows'un güncellemeyle kapatabileceği hakkında araştırdım ama gene sonuç yok. Sadece pubg de oynamıyorum farklı oyunlarda oynuyorum ve onlara göre ayar yapmam gerekiyor hem ısınmayı önlemek hem de fps'i artırmak için buna ihtiyaç duyuyorum.
Başka bilgisi olduğunu düşündüğün admin var mı ? Özelden mesaj atayım.
Maalesef özelden bilgi paylaşımı yapmak yasak. Konuyu görenler yardımcı olur zaten merak etme.

Son düzenleme:

Emin80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu hakkında fikri olanlar lütfen cevaplarsa çok mutlu olurum.