Windows 10 Disk hatası

Bu konuyu okuyanlar

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Lütfen şu sorunu çözmeme yardım edin cıldırıcam ben böyle rezillik görmedim bilgisayarı alalı 6 ay oldu ama bilgisayar sanki 10 yıl boyunca format atılmamıs gibi kasıyor ve görev yöneticisi ne girdiğimde bile kasıyor ve orda disk kısmında %100 %93 felan yazıyor bu sorunu format atmadan nasıl düzeltirim pc de gta 5 var format at mak istemiyorum 75GB Oyunu tekrar indirmekle uğraşamam diğer pc de xp var o bile daha hızlı
Sistem
Ryzen 1200
8gb ram
GTX 1050 Ti
1Tb HDD

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Merhaba;
Oyun, program vs. kurmadan önceki ilk hali nasıldı? Disk kullanımı sorunu ne zamandır var?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Merhaba @Bakicnbz, Şurada yaşadığınız sorunun benzerini belki de aynısını çözmeye çalışıyoruz... Oraya da göz gezdirmenizde fayda var. Sizde mi System'in %100 kullanımı yüzünden şikayetçisiniz yoksa farklı bir arka plan işlemi mi yoruyor diski? görev yöneticisinden ekran görüntüsü alalım mümkünse.

Bakicnbz

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Merhaba;
Oyun, program vs. kurmadan önceki ilk hali nasıldı? Disk kullanımı sorunu ne zamandır var?
Oyun varken bile gayet hızlıyrı simdi hem pc yavaş acılıyor hemde kasıyor 1 2 haftadır internette düzeltilmesse hdd ye zarar görür yazıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba @Bakicnbz, Şurada yaşadığınız sorunun benzerini belki de aynısını çözmeye çalışıyoruz... Oraya da göz gezdirmenizde fayda var. Sizde mi System'in %100 kullanımı yüzünden şikayetçisiniz yoksa farklı bir arka plan işlemi mi yoruyor diski? görev yöneticisinden ekran görüntüsü alalım mümkünse.

Ekli dosyayı görüntüle 49224

Gorev yoneticisinde disk kisminda %100 yazıyor

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Linkini verdiğim konuda çözüme ulaşmayı başardık bir aksilik tekrarlanmaz ise. Faydalı olacağını düşünüyorum bir bakın.