Windows 10 başlangıçta Wi-Fi otomatik olarak her zaman bağlanmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

trezeguet44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda otomatik wifiye bağlanmıyor.yani illa elle bağlanma gerekiyor.şifre girmiyorum tekrardan sadece tıklayıp bağlan diyorum.Şimdi her zaman yapsa çözeceğim ama her zaman yapmıyor.10 açılışta 7 kez mesela.neden olabilir.sürücü güncelledim devam etti.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Bağlantı ayarlarından kullandığın bağlantı için "otomatik bağlan" seçmelisin.

trezeguet44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bağlantı ayarlarından kullandığın bağlantı için "otomatik bağlan" seçmelisin.
hocam teşekkür ederiim cevap için ama herkesin bildiği klasik yöntemleri deneyerek foruma yazdım.yani başka bir sorun var.windows 10 son güncellemeden sonra oldu.her zaman yapmıyor sinir bozucu hani araba soğukken yapar ya marş basmaz bazen onun gibi.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Benim kullandığım güncelleme 1803. Sonrası güncellemeler "Beta" sürümler. Sen deneyeceksin ve Microsofta hataları bildireceksin. En son sürümü ilk denemek böyle bir şey oluyor. Tahminime göre sen de o tür kullanıcılar arasındasın. Eskiden bende denek kullanıcılardandım.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Sistem Windows 10 Pro mu?
Güncelleme öncesinde oluşturulmuş bir geri yükleme noktası varsa, sistem geri yüklemeyi kullanabilirsiniz. Veya Microsoft'a sorunu raporlayarak bu sorunu gidermesi için bir güncelleştirme yayımlamasını bekleyebilirsiniz.