Winamp'ta ses kalitesinin ykseltilmesi.

Bu konuyu okuyanlar

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
[flash=700,550]http://files.myopera.com/tonce/files/Enhancer.swf[/flash]

İlk animasyonum. ;) Animasyon ve tanıtdığım program hakkındaki değerli yorumlarınızı bekliyorum. ::)

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Tebrikler tonce güzel çalışma olmuş 8)

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
ben dosya indirme linkini alabilirmiyim. Video üzerindeki linki ben kullanamıyorumda.

Reaksiyon puanı
0
İlk animasyon için gayet başarılı tonce, tebrik ederim. :)
Ama programı indirmek için tam bir adres verirsen izleyenler daha iyi faydalanabilir. Sen direkt olarak açık sayfadan başlamışsın anlatmaya. ;)

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun süredir kullandığım bir eklenti (program değil :)).Eline sağlık, bunu ben hazırlamayı düşünüyorum.Bu arada, ses ayarın çok kötü bence.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
srtc91 dedi ki:
Uzun süredir kullandığım bir eklenti (program değil :)).Eline sağlık, bunu ben hazırlamayı düşünüyorum.Bu arada, ses ayarın çok kötü bence.

Güzel ayarları ekran görüntüsüyle senden alabilir miyiz?. Seninkini de deneyelim ;)

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İlk Animasyon :eek: Süper olmuş ya..Ellerine sağlık.Bu programı bende kullanıyordum.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
srtc91 dedi ki:

Benimde ayarlarım hatalı olabilir ama dediğin gibi sana göre benim kulağımın tınısına gayet hoş geliyor. Zaten programı anlatırkende bu ayarları denemek için örnek alabilirsiniz dedim yoksa herkes kendine göre ayarlıyacak tabi. Bu yüzden bi yapabileceğimiz daha iyi ayarları bizimlede paylaşa bilir misin? ;) (Tabi bu tür kişisel ayarların bir standardi varsa.)

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tonce dedi ki:
srtc91 dedi ki:

Benimde ayarlarım hatalı olabilir ama dediğin gibi sana göre benim kulağımın tınısına gayet hoş geliyor. Zaten programı anlatırkende bu ayarları denemek için örnek alabilirsiniz dedim yoksa herkes kendine göre ayarlıyacak tabi. Bu yüzden bi yapabileceğimiz daha iyi ayarları bizimlede paylaşa bilir misin? ;) (Tabi bu tür kişisel ayarların bir standardi varsa.)

20070525043609dg6.jpg

Yukarıdaki ilk dört ayarla bassı ayarladım.Program çıkışı fazla bass vermek istemedm , çünkü weefer haricindeki hoparlörler yüksek seste bozulmaya neden oluyor.Yani , bassı ses sisteminin kontrol panelinden hâllediyorum.

Dry Sginal 5'te .Böylece sesi yumuşaltmış , sanki stüdyo çıkışı gibi yaptım.

Harmonic Treble Max : Bass kadar treble da önemlidir.Müzikdeki detayı arttırır.

Harmonic Treble Range : Sesin bir megafondan çıkar gibi olmasını istemeyiz herhalde ?

Ambiance 3 : Sese biraz yankı kattım.Böylece ilk halinden daha kaliteli ve farklı bir ses elde ettim.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
"Yukarıdaki ilk dört ayarla bassı ayarladım.Program çıkışı fazla bass vermek istemedm , çünkü weefer haricindeki hoparlörler yüksek seste bozulmaya neden oluyor.Yani , bassı ses sisteminin kontrol panelinden hâllediyorum.

Harmonic Treble Range : Sesin bir megafondan çıkar gibi olmasını istemeyiz herhalde ?

Ambiance 3 : Sese biraz yankı kattım.Böylece ilk halinden daha kaliteli ve farklı bir ses elde ettim."

Tamamiyle kişisel ayarlar işte şahsen ben bu şekilde asla kullanmam. Hekes kendi ayrını yapmalı.
Genede teşekkürler kardeşim. ;)

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Güçlü Aydoğdu dedi ki:
İlk animasyon için gayet başarılı tonce, tebrik ederim. :)
Ama programı indirmek için tam bir adres verirsen izleyenler daha iyi faydalanabilir. Sen direkt olarak açık sayfadan başlamışsın anlatmaya. ;)

Eklemeyi unutmuşum. Buyrun animasyonu aşağıdaki]http://files.myopera.com/tonce/files/Enhancer.swf[/url]

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tonce dedi ki:
"Yukarıdaki ilk dört ayarla bassı ayarladım.Program çıkışı fazla bass vermek istemedm , çünkü weefer haricindeki hoparlörler yüksek seste bozulmaya neden oluyor.Yani , bassı ses sisteminin kontrol panelinden hâllediyorum.

Ambiance 3 : Sese biraz yankı kattım.Böylece ilk halinden daha kaliteli ve farklı bir ses elde ettim."

Tamamiyle kişisel ayarlar işte şahsen ben bu şekilde asla kullanmam. Hekes kendi ayrını yapmalı.
Genede teşekkürler kardeşim. ;)

Walla kullanıp ,kullanmamak senin elinde.Dediğin gibi , herkez kendi ayarını bulmalı.Benim ses sistemim iyi olduğu için , ayarlarım gayet iyi.Bu arada , Enhancer ayarını dinlediğiniz müzik tarzına göre ayarlamak gerekir.Bu , -bana göre uyduruk gelen- pop ,rap gibi müziklerde asla işe yaramaz.

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Animasyon için teşekkürler.
Yanlız ben İzotope ozone kullanıyorum.