Win7 donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Naomithenikki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayar nedenini bilmediğim bi şekilde yavaş arada donuyor.İçinde sadece lol ve driver booster var yani çok yuklenmedigim halde aşırı yavaş çalışıyor bende guncelleyim bari dedim windows 7 sp1 yükledim fakat bu sefer bi uygulamayı çalıştırmak için en az 10 dakika bekliyorum.Nasıl duzeltebilirim format atmak lazım mı?

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Yakında Microsoft Windows 7 desteğini kaldıracak sürümünü yükseltmeni tavsiye ederim.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
İmkanın var ise Windows 8.1 veya 10 yüklemen senin için iyi olacaktır. Bunu yaparken Bilgisayarının özelliklerine uygun olanı yükle eğer 4 Gb ve üzeri bir ram belleğin var ise 64Bit yükle, özelliklerin düşükse starter paketlerini yükle. Onun dışında bu makaleye bir göz at
Windows 7 Hızlandırma Rehberi

Naomithenikki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yorumlarınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi win10 yukledim fakat pc okadar yavaşlamış ki kurana kadar 2 günümü yedi şimdi ise win7den daha beter oldu bi sağ tık için 2 dakika bekliyorum.Eskiden böyle değildi ama çok rahat win10 kurup kullandım,şimdi içini açıp baktım yerinden oynayan bişey göremedim ram4gb intel pentium işlemci ve intel hd graphics family var sorun ekran kartında galiba değiştirmem lazım mı?

Tekno Need

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Yorumlarınız için teşekkür ederim dediğiniz gibi win10 yukledim fakat pc okadar yavaşlamış ki kurana kadar 2 günümü yedi şimdi ise win7den daha beter oldu bi sağ tık için 2 dakika bekliyorum.Eskiden böyle değildi ama çok rahat win10 kurup kullandım,şimdi içini açıp baktım yerinden oynayan bişey göremedim ram4gb intel pentium işlemci ve intel hd graphics family var sorun ekran kartında galiba değiştirmem lazım mı?
Değiştirebilirsin Ama Bazen Bu Kasmaların Çıkış Nedeni Yazılımdan Oluşuyor İnternette Araştırıp Deneyebilirsin.

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Büyük ihtimal Harddiskin Can Çekişiyor. Bad Sectör Tarat Hd Tune İle