Win10 sıfırlama çok uzun sürüyor

Bu konuyu okuyanlar

kirmizi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kurtarma bölümünden bilgisayarı sıfırlamaya karar verdim her şeyi tamamen sıfırlayan seçenekten başlattım ilk günkü gibi olsun diye. Fakat 2 buçuk saat oldu başlatalı ve henüz yüzde 7de. Böyle giderse 1 buçuk gün sürecek bekleyemem bu kadar. Şu an sıfırlanıyor iptal etme şansım var mıdır? Bu kadar uzun sürmesi normal mi?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Normal değil sıfırlama işlemini seçerken orada iki seçenek vardı biri uzun diğeri normal siz sanırım uzun (yani diskte ki eski dosyaları geri getirilemez şekilde silme işlemi) olan seçenekle sıfırlama işlemine başladınız ama yine de o kadar uzun sürmez

kirmizi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal değil sıfırlama işlemini seçerken orada iki seçenek vardı biri uzun diğeri normal siz sanırım uzun (yani diskte ki eski dosyaları geri getirilemez şekilde silme işlemi) olan seçenekle sıfırlama işlemine başladınız ama yine de o kadar uzun sürmez

Evet uzun olanı seçtim ama bu kadar beklenilmez ki iptal etme şansımız var mı acaba yada başka bir yol?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Eğer elinizde Windows 10 iso dosyası varsa usb den sıfır temiz kurulum yapın onun dışında bir kere bende uzun seçenek ile sıfırlama yapmıştım ama 2:30-3 saate işlem bitmişti tabi bir daha hiç sıfırlama işlemini denemedim hep usb bellek ile temiz kurulum yaparım :)

kirmizi_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer elinizde Windows 10 iso dosyası varsa usb den sıfır temiz kurulum yapın onun dışında bir kere bende uzun seçenek ile sıfırlama yapmıştım ama 2:30-3 saate işlem bitmişti tabi bir daha hiç sıfırlama işlemini denemedim hep usb bellek ile temiz kurulum yaparım :)

O işlerden pek anlamıyorum ben usb falan. Açma tusuna basılı tutup kapattım yeniden açınca baştan sıfırlamaya başladı iptal de edemiyorum :/

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
O zaman bekleyip işlemim bitmesini bekleyin