WİN10 ağa bağlanamıyor hatası

Bu konuyu okuyanlar

ismailyk5532

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar 1 gündür pc böyle doğrulanıyor ve bağlanıyor diyo sonra bu ağa bağlanamıyor diyo modeme reset attım şimdi sadece doğrulanıyor ve bağlanıyor da kalıyor youtubedaki videoları izledim bir çözümü olmadı şimdiden teşekkürler

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
wifi driverinde bir sıkıntı olabilir internete laptop modelini yazıp yanına da wifi driver yazın omdan sonra firma sitesinden driveri indirip kurun :)

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
benim eski lenovo 3000 n200 denen eski bilgisayarıma windows 10u test etmek için kurmuştum aynı sorun olmuştu yeniden başlat deyince düzeliyordu veya wifi ye sağ tıklayıp sorun gider deyince sonra anladımki windows 10un hızlı başlatma özelliği yüzündenmiş

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
benim eski lenovo 3000 n200 denen eski bilgisayarıma windows 10u test etmek için kurmuştum aynı sorun olmuştu yeniden başlat deyince düzeliyordu veya wifi ye sağ tıklayıp sorun gider deyince sonra anladımki windows 10un hızlı başlatma özelliği yüzündenmiş
Olabilir benim arkadaşımın başına da avast yüzünden gelmişti çeşitli seveplerden olabilir
Hatta buna benzer hatalar yaşayıp çözen arkadaşlar buraya neler yaptıklarını yazsa daha iyi olmaz mı :)
@sakin ninja reis koş gel :D