Win 10 32 bit bilgisayara win 8.1 64 kurmak

Bu konuyu okuyanlar

gamerüzgünzora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar acil yanıt lazım Windows 10 32 bit bilgisayarımda elimdeki iso dosyasından Windows 8.1 64 bit kurmak istiyorum. Windows varken biostan kurunca dosyalarım silinmeden nasıl olur?

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Yardım istemeden önce ilk olrak forum kurallarımıza bir göz atman daha faydalı olur başlığı düzenliyorum
https://forum.shiftdelete.net/threads/forum-kurallari.43630/
4- Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.

gamerüzgünzora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Yardım istemeden önce ilk olrak forum kurallarımıza bir göz atman daha faydalı olur başlığı düzenliyorum
Forum Kuralları
4- Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Dikkat edeceğim sağolun

tuttumseni

Asistan
Reaksiyon puanı
47
yani bak sen soruyu acık yazmamısın yada ben anlamadım ama neyse anladığımı sana anlatıp yazacam Windows 10 32 bit kullanıyorsun bilgisayarında ama Windows 8.1 64 bite geçeceksin format atıp dosyalarım silinmesin diyorsan yedeklerini d diskine al c'ye format at direk d deki verilerin format atarken silmezsen birsey olmaz

mert.mert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
D diskine alırsın dosyalarını format attığında tamamen sıfırlama falan yapmazsan silinmez. Ve 8.1 kurma derim ben Windows 10'a göre biraz daha yavaş eğer şansın varsa Windows 10 Pro 64 kur derim.