Wifi modeme yakınken çekiyor kopmalar falan yapıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Jexsus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlık da anlattığım gibi arkadaşlar normal anroid telefonun çektiği yerden iphone çekmiyor. Anca modem yakınında çekiyor ayrıca biraz araştırdım herkes farklı şekilde yorumladı kimisi wifi entegresi bozulmuştur dedi kimisi yazılımsal sorun dedi nasıl çözebilirim ?

Rebelle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telefonla ilgili bir problemde olabilir farklı bir modeme bağlamayı denedin mi?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Başka modemde dene aynı sorun devam ederse telefonla alakalı olabilir..

themorgan

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Başlık da anlattığım gibi arkadaşlar normal anroid telefonun çektiği yerden iphone çekmiyor. Anca modem yakınında çekiyor ayrıca biraz araştırdım herkes farklı şekilde yorumladı kimisi wifi entegresi bozulmuştur dedi kimisi yazılımsal sorun dedi nasıl çözebilirim ?

Modem ismi nedir

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
farklı modemle dene olmazsa cihazın güncel değilse güncelle ve sıfırla yine olmazsa donanımsaldır servise vereceksin mecbur

byblt

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Telefonun ag ayarlarını sıfırla öncelikle sonradan telefonu tekrar bağla o modeme sorun çözülmez ise doğubank a git rem gsm var karşısında orayada gidebilirsin garantisi bittiyse orda wifi flex kablosu değişimi yapılıyor bu kablo hava sıcaklık ve soğukluklarına göre bazen sıkıntı çıkarabiliyor bu iphone 6 ımda aynı sorun oluştuğu için çözümü böyle bulmuştum 2 sene önce

BHA

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İphone x kullanıcısıyım aynı sorunu yaşadım. Telefon desteği oluşturdum Apple'in sitesinden yazılımsal bir şeyler yapıp sorunu çözdüler.