Wifi Dagitici Hk

Bu konuyu okuyanlar

delete26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Beyler.

komsumuzla ortak internet kullaniyoruz bi ust katimizda kablo cektirdik.kablo ile pcden baglanabiliyorum.Hem pcden Hem telefondan baglanmak icin modem mi almaliyim dagitici falan mi yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler
s1.gif

bu cihaz isime yarar mi
Everest EWN-729P Access Point

delete26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelikli yardimin icin sagol ben biraz daha ufak butceli bakiyorum da aklima bi sey takildi
Edimax EW-7416APn Access Point
ben bu urunu alsam ethernet kablosunu bu cihaza taksam pc yi nasil baglicam icinden kablo cikiyor degil mi ve ayni zamanda rtelden girebilcem mi?

Reaksiyon puanı
76
İyi bir wireless router 'da bu işi görür. Ancak bir access point tek Ethernet kabloyla alınan sinyali güçlendirip dağıtmada daha eşsizdir.

delete26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reaksiyon puanı
76
Zyxel bence daha iyi bir markadır, şimdiye kadarki olan bütün kullanım tecrübelerime göre. Harici antenin dahili antene göre bir avantajı bence kullanılan laptop, tablet, vb. alıcılara göre en iyi kuplajı alması için daha hassas olarak bu alıcı cihazların konumuna göre daha kolay ve daha hassas olarak konumlandırılmasıdır. (Yatay veya düşey polarizasyonuna göre) Zyxel'de ayrıca WAN portu da yoktur, ama bu sizin için çok da gerekli değildir, başka bir cihaza bağlantıda gerekli olabilecek ve LAN çıkışına göre bağlanma önceliği olabilecek özel bir Wi-Fi çıkış portudur. Ben satın alıcak olsam yine de Zyxel'i tercih ederdim, çünkü llk PC'mdeki ilk internetimde de dial-up (çevirmeli) Zyxel telefon hatlı Zyxel modemi kullandım, şu anda da VDSL'de (fibernette) Zyxel markasiini kullanıyorum ve oldukça memnunum. (Türk Telekom fibernet paketiyle gelen Zyxel VDSL modemini) Kolay gelsin.

Son düzenleme:

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
bence TP-LINK daha iyi tabi ZYXEL markası kötü demek değil oda çok iyidir...