Wifi adaptörümün windows 10 driver ı yok

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Abimin laptopuna Tp-Link wn822n v2 adaptör taktık fakat win10 uyumlu driverı yok. Fakat benim masaustumde win10da cayır cayır çalışıyor. Anlam veremedim bilgisi olan varsa aydınlatırsa çok sevinirim

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Windowsun hangi sürümüne ait driver bulduysan setup a sağ tıkla uyumluluk modunda yüklemeyi dene.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Windowsun hangi sürümüne ait driver bulduysan setup a sağ tıkla uyumluluk modunda yüklemeyi dene.
Denedim fakat kuruyor kurulum tamamlandı diyor sonra denetim masası vs arıyorum dosyalar yok. Tekrar deniyorum repair veya remove diyor. Kurulu ama adaptör ortada yok

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Denedim fakat kuruyor kurulum tamamlandı diyor sonra denetim masası vs arıyorum dosyalar yok. Tekrar deniyorum repair veya remove diyor. Kurulu ama adaptör ortada yok
Aygit yöneticisinde ünlem işaretli olan wifi kartını bul sağ tıkla güncelleştire tıkla açılan pencerede özelliklerden donanım kimliği yazan yeri kopyala google yapıştır yanına Windows 10 yaz ara

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Aygit yöneticisinde ünlem işaretli olan wifi kartını bul sağ tıkla güncelleştire tıkla açılan pencerede özelliklerden donanım kimliği yazan yeri kopyala google yapıştır yanına Windows 10 yaz ara

Teşekkürler Aygıtın yazılımını ararken ciddi bi süre bekledi.. Benimde şuan zamanım kısıtlı olduğu icin iptal etmek zorunda kaldım. Sonra size tekrar dönücem teşekkür ederim